Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Dsi Kamplarında Kimler Yararlanabilir? Kalabilir?

Dsi Kamplarında Kimler Yararlanabilir? Kalabilir?
Dsi Kamplarında Kimler Yararlanabilir? Kalabilir?
post

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri hemen hemen her kamu personeli tarafından sıklıkla tercih edilen ve sevilen misafirhanelerden olmaktadır. Devlet Su İşleri Misafirhaneleri 97 farklı konumda hizmet veren sosyal tesislerden oluşmaktadır.

Devlet Su İşleri Misafirhaneleri hem devlet güvencesinde, hemde kamu kurumu olduğundan kaynaklı uygun fiyatla hizmet veren misafirhanelerden olmaktadır. Her bölgede ilk olarak aranan misafirhanelerden olan Dsi Misafirhaneleri uygun fiyat en önemli etkeni olmaktadır.

Devlet Su İşleri Misafirhanelerinde 2 farklı fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu fiyat politikası kamu personeli fiyat tarifesi ve sivil vatandaş fiyat tarifesi olmaktadır.

Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerinde Kimler Yararlanabilir?

Aşağıda resmi gazetede yayımlanan sosyal tesislerde kimler yararlanabilir ifadesi yer almaktadır.

Kamu-Kurum personeli, kimliğinin bir fotokopisi ile altsoy ve üstsoyları (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eş, çocuklar, torunlar, eşin annesi ve babası) kendi kimliklerinin ibraz edilmesi koşulu ile kamu-kurum personeli ücretinden faydalanacaktır.

Yukarıdaki yazıdada ifade edildiğine göre Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerinde tüm kamu personeli kalabilir aynı zamanda altsoyları ve üstssoyları kamu personeli tarifesinden yararlanabilir denilmektedir.

Dsi Kamplarında Sivil Vatandaş Kalabilir Mi?

Dsi Kamplarında Kimler Yararlanabilir? Kalabilir?Diğer kamu personeli altsoy ve üstsoyları haricinde olanlar ve diğer kişiler sivil vatandaş tarifesinden konaklayabilir denilmektedir. 

Nitekim Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerinde veya kamplarında kamu personeli ve vatandaş yararlanabilir.

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir