Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İzmir Dsi Gümüldür Eğitim Tesisi Kampı Misafirhanesi

İzmir Dsi Gümüldür Eğitim Tesisi Kampı Misafirhanesi
İzmir Dsi Gümüldür Eğitim Tesisi Kampı Misafirhanesi
4.1/5 - (7 votes)

İzmir’in Menderes ilçesinde faaliyet gösteren yoğun bir ilgiye layık olan bu işletmede hem devlet güvencesi hemde profesyonel bir hizmet ile sizlere sunulmaktadır. Dsi 2. Bölge Devlet Su işleri Gümüldür Eğitim Tesisleri tarafından sunulan misafirhanede tam bir tatil havasını 5 yıldızlı otel konforunda sunulmaktadır.

Mükemmel derecede başarılı aşçılar tarafından sunulan 3 öğün yemeğin yanında, cafe ortamında güzel ve uygun fiyatlı içecekleri ilede sizi kendisine bağlamaktadır. Sahile 2 adım mesafede bulunan Gümüldür Dsi Eğitim Kampında hem doğanın güzelliğini hem yeşilliğin güzelliğini hemde denizin güzelliğini bir arada bulmanızı sağlayacaktır.

DSİ Gümüldür Kmap Sezonu genellikle Mart ayında açıldığından bu sebeple yüksek oranda tercih edilmektedir. Kamu güvecesi ile tam bir aile ortamında tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır. 5 Yıldızlı otellerde bulamayacağını samimiyeti, misafirperverliği İzmir DSİ Gümüldür Eğitim Tesislerinde bulmanıza olacak sağlayacaktır.

Gümüldür Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

İzmir ilinin Gümüldür bölgesinde bulunan İzmir Gümüldür Dsi Eğitim Tesisleri Kampına telefon ile ulaşabilmek için 0232 793 11 72 ulaşılmazsa eğer 0 232 435 51 00 (dahili 2928) tuşlayarak telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gümüldür Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

İzmir DSi Gümüldür Eğitim Kampına ulaşmak için Cumhuriyet Mahallesi, 6401 sokak No:1 Gümüldür/İzmir adresinden ulaşabilirsiniz.

Gümüldür Dsi Eğitim Kampı Oda Fiyatları

Kampın oda fiyatları sezonluk değiştiğinden kaynaklı fiyat paylaşılmamıştır. Telefon ile sezon başında arayarak fiyat sormanız yararınıza olacaktır.

Ortalama İzmir Gümüldür Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Gümüldür Eğitim Tesisleri Dsi Misafirhanesi Resimleri

İzmir Gümüldür Dsi Misafirhanesi Konumu

İzmir Dsi Gümüldür Eğitim Tesisi Kampı Misafirhanesi
İzmir Dsi Gümüldür Eğitim Tesisi Kampı Misafirhanesi

Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Calisanlari o kadar samimi ve icten ki hepsini cok sevdik.Peyzaji harika bir yer bakimini yapanlarin ellerine saglik.Odalar eski ama 4-5 kisinin de kullanabilecegi kadar kullanisli.Sicacik kendinizi cok rahat hissedebileceginiz samimi bir aile tesisi biz cok memnun kaldik hersey icin tesekkurler 🙏🌺
DSİ Gümüldür Eğitim Kampı için bir Turizm Seyahat Acentesi sahibi olarak öncelikle yöneticisi Erdoğan Dursun Bey’in büyük özverili çalışmaları kapsamında o kadar güzel, hijyen, düzenli ve güvenli bir tesis ki ne kadar otel gezsem de en çok mutlu olduğum yer burasıdır. Teşekkürler emeği geçen herkese
Burada kalıyoruz çok güzel bir yer her şey harika kahvaltı günün yemeği akşam yemeği gayet güzel servis hizmeti süper çok begendik
Havuz ve deniz ikisi bir arada çim yerleri harikaydı. Sahil kısmı ince kumluydu bengendik biz ailecek 👍
Çok güzel bir tesis. Çalışan kişiler güler yüzlü. Temizlik ve çevre düzenlemesi güzel. Teşekkür ederim hizmet verenlere…
Misafir olarak gittim, gayet bakımlı, temiz bir kamusal tesis. Havuzu geniş, denizi temiz fakat dalgalardan ötürü bulanıktı. Su çok soğuk da değil, çok sıcak da değil. Çalışanlar genel anlamda nazik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Şuanda burada tatil yapıyorum herşey harika denizi güzel temiz tesis bence çok güzel çalışanlar güler yüzlü içerisi yemyeşil tam bir aile ortamı 5 yıldızlı otelde bu rahatı bulamadim.
Günü birlik gitmiştik Çok memnun kaldım temizliği düzeni havuzları denizi hepsi çok iyiydi çok eğlenceli bir gün geçirdik fiyatlarıda gayet uygun
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

56 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir