Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Muğla Fethiye Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Fethiye Dsi Misafirhanesi Kampı ve Sosyal Tesisleri
Fethiye Dsi Misafirhanesi Kampı ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü Fethiye Eğitim Tesisleri, Muğla Fethiye Dsi Misafirhanesi huzur içinde bir tatil yapmanıza olanak sağlamak amacıyla gerekli her şeyin düşünülmüş olduğu bir misafirhane olmaktadır.

Fiyat performans olarak düşündüğümüzde oldukça güze bir misafirhane olan Fethiye Dsi Kampı denize sıfır konumu plaja bir adım mesafede olması, akşam birbirinden güzel yemeklere ev sahipliği yapması, güleryüzlü personelleri, odalarında televizyonu, buzdolabı, banyosu, lavabosu, ile tam anlamıyla 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunan bir misafirhane olmaktadır. Nitekim sunulan hizmet 5 yıldızlı olsada hizmetin ücreti misafirhane fiyatı olarak, hem bütçenizi düşünmekte hemde rahat bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Muğla ilinin Fethiye ilçesinde gezilecek görülecek onlarca hatta yüzlerce tarihi veya güzel plajlar, vadiler, çarşılar bulunmakadır.

Fethiye’de Gezilecek Yerler;

  • Tlas Antik Kenti
  • Fethiye Kral Mezarları
  • Pınara Antik Kenti
  • Saklıkent Milli Parkı
  • Ölüdeniz
  • Kelebekler Vadisi

Fethiye Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü Fethiye Eğitim Tesisleri, Muğla Fethiye Dsi Misafirhanesi Konaklamak isteyenler için;  oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0252 614 37 84 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fethiye Dsi Kampı Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 21. Bölge Müdürlüğü Fethiye Eğitim Tesisleri, Muğla Fethiye Dsi Misafirhanesi Konaklamak isteyenler için; Adres ve konum olarak Tuzla Mahallesi Cahit Gündüz Caddesi Fethiye/Muğla adresinde yer almaktadır.

Fethiye Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Fethiye Dsi Misafirhanesi Kampı ve Sosyal TesisleriFethiye Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ortalama Fethiye Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Fethiye Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Fethiye Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Fethiye Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Konumu çok güzel. Odaların konforu, temizliği güzel. Personel güleryüzlü yardımcı olmaya çalışıyor. Akşam yemeğinde ızgara çeşitleri var. Kamuya mesela balık 35, Adana 25. Beş çeşit ızgara var. Tatlı yok. Tavsiye ederim. Üzeri kapalı yeterli park alanı var.
Kafa dinlemek için sezon sonu misafir olduğumuz tesisin personel ve hizmet kalitesinden memnun kalarak ayrılıyoruz. Ayrıca akşam yemeğinden sonra bahçede Cemile hanımın kahvesini içmenizi tavsiye ederim.
Fethiye DSİ misafirhanesinde 6 gece eşim ve çoçuklarımla birlikte kaldım girişteki güvenlikci arkadaşlar dahil resepsiyonda bulunan Yusuf bey Ezgi hanım Feyzullah ALKAYA tüm çalışan personele ayrı ayrı teşekkür ederim. Herşey 10 numara güzel bir tatil geçirdim.
Deniz manzaralı terası temiz hatta hijyenik odaları güleryüzlü personeli ile çok güzel bir yer çok beğenilesi rahat odalar
Çok güzel bir tesis, lokasyon olarak harika, çalışanlar harika, güleryüzlü, ilgili, insan kendini evinde gibi hissediyor. Yiyecekler çok kaliteli. Odalar yeterli büyüklükte ve iyi döşenmiş. Temizlik üst seviyelerde.
Çok güzel bir tesis, akşamları kordon yürüyüşten sonra Cemile hanımın çayını keyifle yudumladık. Kendilerine ve tesisimize misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.
Ütü masasına kadar düşünülmüş oldukça konforlu bir yer, ızgaralar çok güzeldi. Temizlik vs gayet güzel ortam ve konumda muhteşem.
Otelliğin bulunduğu konum çok güzel denize kıyısının olması çok güzel personelin güler yüzlü otelin ise temiz oluşu bizi burada kalmaya tekrar tekrar sürükleyecektir
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

5 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir