Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Çeşme Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Çeşme Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

İzmir ilinin tatil ilçesi Çeşme ilçesinde bulunan Çeşme Polisevi kamu personellerinin ve Teşkilat Mensuplarının sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerden biri olmaktadır. Çeşme Polis Evi diğer adı Çeşme Polis Kampı olarak bilinmektedir.

Çeşme Polisevi olarak konaklama bölümünde toplamda 24 oda ve 66 yatak kapasitesine sahiptir. Çeşme Polisevi olarak restoran, büfe, yaz bahçesi, yüzme havuzu, dinlenme salonu bulunmaktadır.

Çeşme Polisevi uygun fiyatları ile her daim yoğun bir ilgiye sahip misafirhanelerin başında yer almaktadır. Sıklıkla tercih edilen Çeşme Polisevi manzarası konumu sayesinde ilgi odağı haline gelmiştir.

Çeşme Polisevi olarak şehir merkezi 1km, otogar 1km, havaalanı 95km mesafede yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Çeşme Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Çeşme Polisevi Fiyatları , Çeşme Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Çeşme İlçesinde Gezilecek Yerler;

 1. Alaçatı
 2. Çeşme Kalesi
 3. Çeşme Marina
 4. Pazar Yeri
 5. Şifne
 6. Ilıca Plajı
 7. Aya Yorgi Koyu
 8. Dalyanköy
 9. Ovacık
 10. Ceşmealti Plajı
 11. Ildırı Köyü
 12. Erythrai Antik Kenti

Çeşme Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Çeşme Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Çeşme Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Çeşme Polis Evi Telefonu 0232 446 46 80 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çeşme Polisevi Adresi

Çeşme Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Çeşme Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Çeşme Polis Evi Adresi İsmet İnönü Mahallesi, 2122. Sk. Çeşme/İzmir adresinde yer almaktadır.

Çeşme Polis Evi Konumu Nerede

Çeşme Polisevi Yorumları

Konum olarak merkeze yakın. Plajlara araçla gidilmesi lazım. Odalarda iki tane tekli yatak var. Klima buzdolabı TV mevcut. Banyosu duş kısmı harika.Havlu şampuan sabun Herşeyi düşünülmüş. Akşam yemeği atıştırmalık şeyler oluyor. Kumru, tost, İskender gibi.fiyat listesini ekledim. Sabah kahvaltısi oda fiyatı içinde. Odalar 300tl günlüğü. Kişi başı ücret değil. Yüzme havuzu mevcut temiz.
Çeşme polisevi rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir kurum. Öncelikle resepsiyon çalışanlarından ismini hatırladıklarım olarak Nazmi Bey ile Mesut Bey restorandan Cem Bey sağ olsunlar, kaldığımız süre boyunca her konuda yardımcı oldular. Fiyatlar makul, temizlikte hiç bir sorun yok. Konum olarak merkezi bir konumda.
Mükemmel her sene gidip kaldığım bir yer merkezde olması sebebiyle her yere yakın plaja araçla gidilmesi dışında bir sorunu yok bence temizliği kalabalık olmayışı sakinliği huzur verici
Tüm personele çok teşekkür ederim. Odaların temizliği, personelin ilgisi ve yeni başlayan yemek hizmeti 5 yıldızı hak ediyor.
Odalar yenilenmiş, gerçekten etrafındaki otellerle kapışır. Çok memnun kaldık. 👍👍♥️

Çeşme Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Çeşme Polisevi Fiyatları, Çeşme Misafirhaneleri, Çeşme Polis Evi Telefonu, Çeşme Polis Evi Ücretleri, Çeşme Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın