Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Dsi Misafirhanesi Fiyatları (Konaklama, Yemek) 2023

Dsi Misafirhanesi Fiyatları (Konaklama, Yemek)
Dsi Misafirhanesi Fiyatları (Konaklama, Yemek)
4.9/5 - (10 votes)

Devlet Su İşleri Misafirhaneleri konaklama ihtiyaçlarınız için Türkiye’de belirli bölgelerde yapmış bulunduğu misafirhanelerde konaklamak isteyenler için uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

DSi Misafirhaneleri kamu güvencesinde olan bir misafirhane olmakla birlikte, 24 saat güvenlik kamerası ile takibi ve güvenlik personelleri ile güvenliği sağlanan hem bir kamu kurumu hemde misafirhanesi olmaktadır.  Uygun fiyatlı konaklamalar için yüksek oranda tercih edilen Dsi Sosyal Tesisleri uygun fiyat ve güvenlikli konaklamak isteyen kamu personelleri ve sivil vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Türkiyenin belirli bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Türkiyenin 97 ayrı bölgesinde sunmuş olduğu Dsi Misafirhaneleri ile uygun fiyatlı konaklama imkanı sunarken aynı zamanda ailenizli güvenli bir misafirhaneninde keyfini çıkartmanıza olanak salamaktadır.

DSi Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerinde hem sivil vatandaş hemde kamu personeli kalabilir? Nitekim sivil vatandaşa uygulanacak ücret ile kamu personeline uygulanacak ücret farklı olmaktadır.

  • Kamu Personeli  altsoyu ile üstsoyları (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eşi, çocukları, torunları, eşinin annesi ve eşinin babası) kamu tarifesinden yararlanmaktadır.
  • Bunlar dışında kalanlar ise Kamu Kurum Dışı fiyat tarifesi uygulanmaktadır.

Dsi Misafirhanelerinde Sivil Vatandaş Kalabilir Mi?

Devlet Su İşleri Dsi Misafirhanelerinde sivil vatandaşta konaklayabilmektedir. Nitekim sivil vatandaş ile kamu personeli farklı fiyatlara tabi olmaktadır.

Dsi Misafirhanelerinde Televizyon Klima Var Mı?
Dsi Misafirhanesi Fiyatları (Konaklama, Yemek)

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri farklı lokasyonlara bağlı olarak sunulan imkanlar değişmektedir.Nitekim bazı lokasyonlarda sunulan imlanlar farklı olurken bazı lokasyonlar sunulan imkanlar daha farklı olabilmektedir. Bu sebeple bazı Dsi Sosyal Tesislerinde Klima bulunmaktadır, bazılarında bulunmamaktadır.

Sunulan İmkan İlave Günlük Ücret
Televizyon14 TL
Buzdolabı14 TL
Klima20 TL

2023 Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerin Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Dsi Misafirhanelerinde yemek ücretleri sunulan yemeğe göre farklılık göstermekle birlikte ortalama olarak 84 TL 70 TL ve 55 TL arasında belirlenmiştir. Nitekim bu ücretler misafirhanenin standartlarına göre değişebilmektedir. Bu ücretler asgari ücret olarak belirlenmiştir.

Devlet Su İşleri Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Ücretleri

Bahse konu aşağıdaki tabloda sunulan fiyatlar ortalama fiyatlardır. am anlamıyla fiyatın ne kadar olduğunu öğrenmek için Devlet Su İşleri Misafirhanesini telefon ile arayarak sormanız yararınıza olacaktır.

Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Kamu Personeli Fiyat Tarifesi 2023

Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)

Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Sivil Fiyat Tarifesi 2023

Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)
  1. Kamu-Kurum personeli, kimliğinin bir fotokopisi ile altsoy ve üstsoyları (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eş, çocuklar, torunlar, eşin annesi ve babası) kendi kimliklerinin ibraz edilmesi koşulu ile kamu-kurum personeli ücretinden faydalanacaktır. Kamu-kurum kimliği yoksa kamu – kurum personeli dışında olanlara uygulanan ücret tahsil edilecektir.
  2. Tek kişilik oda, Duble yataklı oda veya birden fazla yatak bulunan odalarda kişinin tek başına konaklama yapmak istemesi halinde, tek kişilik oda ücreti tahsil edilecek olup, Bölge Müdürlükleri kesinlikle farklı fiyat tarifesi uygulamayacaklardır.
  3. Kamu sosyal tesisleri tebliğinin ortak hususlar 7. maddesi 10. bendi gereğince; Söz konusu tesislerde, 1 Şubat 2019 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz. 1 Şubat 2016 ile 1 Şubat 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dâhil) doğan çocuklar için ise konaklama ücretinin yarısı alınır.
  4. Çizelgede belirtilen ücretler, Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin 2022 – 1 Sayılı Tebliğ’e ve 16.06.2022 tarih, 2318361 sayılı Olur’ a göre yeniden düzenlenmiş, olup, 20.06.2022 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Fiyatları, Dsi Sosyal Tesisleri Ücretleri, Devlet Su İşleri Misafirhanesi Oda Ücretleri, Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

184 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir