Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Dsi Misafirhanesi Fiyatları (Konaklama, Yemek) 2023

Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için Aşağıdaki kısımda bulunan telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Dsimisafirhanesi.com Türkiyede yer Alan Tüm Misafirhaneler hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

Devlet Su İşleri Misafirhaneleri konaklama ihtiyaçlarınız için Türkiye’de belirli bölgelerde yapmış bulunduğu misafirhanelerde konaklamak isteyenler için uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

DSi Misafirhaneleri kamu güvencesinde olan bir misafirhane olmakla birlikte, 24 saat güvenlik kamerası ile takibi ve güvenlik personelleri ile güvenliği sağlanan hem bir kamu kurumu hemde misafirhanesi olmaktadır.  Uygun fiyatlı konaklamalar için yüksek oranda tercih edilen Dsi Sosyal Tesisleri uygun fiyat ve güvenlikli konaklamak isteyen kamu personelleri ve sivil vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Türkiyenin belirli bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Türkiyenin 97 ayrı bölgesinde sunmuş olduğu Dsi Misafirhaneleri ile uygun fiyatlı konaklama imkanı sunarken aynı zamanda ailenizli güvenli bir misafirhaneninde keyfini çıkartmanıza olanak salamaktadır.

DSi Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerinde hem sivil vatandaş hemde kamu personeli kalabilir? Nitekim sivil vatandaşa uygulanacak ücret ile kamu personeline uygulanacak ücret farklı olmaktadır.

 • Kamu Personeli  altsoyu ile üstsoyları (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eşi, çocukları, torunları, eşinin annesi ve eşinin babası) kamu tarifesinden yararlanmaktadır.
 • Bunlar dışında kalanlar ise Kamu Kurum Dışı fiyat tarifesi uygulanmaktadır.

Dsi Misafirhanelerinde Sivil Vatandaş Kalabilir Mi?

Devlet Su İşleri Dsi Misafirhanelerinde sivil vatandaşta konaklayabilmektedir. Nitekim sivil vatandaş ile kamu personeli farklı fiyatlara tabi olmaktadır.

Dsi Misafirhanelerinde Televizyon Klima Var Mı?
Dsi Misafirhanesi Fiyatları (Konaklama, Yemek)

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri farklı lokasyonlara bağlı olarak sunulan imkanlar değişmektedir.Nitekim bazı lokasyonlarda sunulan imlanlar farklı olurken bazı lokasyonlar sunulan imkanlar daha farklı olabilmektedir. Bu sebeple bazı Dsi Sosyal Tesislerinde Klima bulunmaktadır, bazılarında bulunmamaktadır.

Sunulan İmkan İlave Günlük Ücret
Televizyon14 TL
Buzdolabı14 TL
Klima20 TL

2023 Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerin Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Dsi Misafirhanelerinde yemek ücretleri sunulan yemeğe göre farklılık göstermekle birlikte ortalama olarak 84 TL 70 TL ve 55 TL arasında belirlenmiştir. Nitekim bu ücretler misafirhanenin standartlarına göre değişebilmektedir. Bu ücretler asgari ücret olarak belirlenmiştir.

Devlet Su İşleri Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Ücretleri

Bahse konu aşağıdaki tabloda sunulan fiyatlar ortalama fiyatlardır. am anlamıyla fiyatın ne kadar olduğunu öğrenmek için Devlet Su İşleri Misafirhanesini telefon ile arayarak sormanız yararınıza olacaktır.

Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Kamu Personeli Fiyat Tarifesi 2023

2023 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)357 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Sivil Fiyat Tarifesi 2023

2023 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)561 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)612 TL
Suit Oda (1 Kişilik)714 TL
Suit Oda (2 Kişilik)816 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)306 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)260 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)229 TL
 1. Kamu-Kurum personeli, kimliğinin bir fotokopisi ile altsoy ve üstsoyları (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eş, çocuklar, torunlar, eşin annesi ve babası) kendi kimliklerinin ibraz edilmesi koşulu ile kamu-kurum personeli ücretinden faydalanacaktır. Kamu-kurum kimliği yoksa kamu – kurum personeli dışında olanlara uygulanan ücret tahsil edilecektir.
 2. Tek kişilik oda, Duble yataklı oda veya birden fazla yatak bulunan odalarda kişinin tek başına konaklama yapmak istemesi halinde, tek kişilik oda ücreti tahsil edilecek olup, Bölge Müdürlükleri kesinlikle farklı fiyat tarifesi uygulamayacaklardır.
 3. Kamu sosyal tesisleri tebliğinin ortak hususlar 7. maddesi 10. bendi gereğince; Söz konusu tesislerde, 1 Şubat 2019 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz. 1 Şubat 2016 ile 1 Şubat 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dâhil) doğan çocuklar için ise konaklama ücretinin yarısı alınır.
 4. Çizelgede belirtilen ücretler, Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin 2022 – 1 Sayılı Tebliğ’e ve 16.06.2022 tarih, 2318361 sayılı Olur’ a göre yeniden düzenlenmiş, olup, 20.06.2022 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları, Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Fiyatları, Dsi Sosyal Tesisleri Ücretleri, Devlet Su İşleri Misafirhanesi Oda Ücretleri, Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Dsi Misafirhanesi Fiyatları (Konaklama, Yemek) 2023” üzerine 198 yorum

 1. meraba arkadaşlar kamu da çalışan personel dsi kampından yararlanabiliyor mu milli eğitim ve sağlık bakanlığı personeliyiz bilgisi olan acil cevap verebilir mi? Şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 2. Fethiye misfirhanesinin hiç bir şekilde telefonları açılmıyor. Nasıl rezervasyon yaptıracağız bu durumda ?

  Cevapla
 3. gümüldür tesisleri için başvurular Gümüldürden mi yoksa dsi 2. bölgedenmi yapılıyor acaba? Ve ne zaman başvuruluyor acaba ?

  Cevapla
  • Merhabalar geçen genellikle mart nisan mayıs haziran ayında başlıyor. İster Gümüldür Telefon numarasından isterler Dsi 2. Bölge Müdürlüğündende başvurabilirsiniz.

   Cevapla
 4. Tesislere başvurular ne zaman yapılıyor acaba. yaz dönemi için erken rezervasyon oluyormuş. geçen sene gitmek istedik öyle dediler. Buradan paylaşacak mısınız… teşekkürler…

  Cevapla
 5. Yemek diye belitilen fiyat kahvaltımı akşam yemeğimi acaba,birde kahvaltı açık büfemi şimdiden teşekkürler.

  Cevapla
 6. DSİ 9. Bölge Müdürlüğü Hazar gölü kampında kalmak istiyorum. Emekli kamu personeliyim. Bilgi verirseniz sevinirim. Selamlar saygılar.

  Cevapla
  • kalabilirsiniz ama anneniz yanınızda bulunması gerekmektedir kamu tarifesinden yararlanabilmeniz için. Eğer anneniz yanınızda değilse sivil tarifeden yararlanabilirsiniz.

   Cevapla
 7. Kadroya geçen taşeron işçiler yani ben belediye de çalışıyorum sizin gözünüzde kamu personeli sayılıyor muyuz? indirimlerden yararlanabiliyor muyuz?

  Cevapla
  • Şayet ben yetkili biri değilim sadece misafirhaneleri tanıtıyorum. Kendiminde konakladığı beğendiği hoşnut kalınan misafirhanelerin paylaşımını yapıyorum. Nitekim sorunuza gelecek olursak direk DSi arayıp sormanız yararınıza olacaktır.

   Cevapla
  • Diğer illerde kalınabilirde Ankara’da zor çünkü aktif bir misafirhane uzun süreli konaklamalarda bence kabul etmezler. Yinede telefon numarasından arayıp sorabilirsiniz.

   Cevapla
 8. Ankara’da bulunan DSİ misafirhanesinde sadece 1 gece 25 kişi kalacağız. bi sabah kahvaltı istiyoruz. İçimizde 5 kişi kamu çalışanı diğerleri değil. 2 yada 3 kişilik hatta 4 kişilik odada kalabiliriz. Acaba ne fiat çıkar bize? Ltf bi bilgi verirmisiniz?

  Cevapla
 9. Erzurum Yakutiye DSİ misafirhanesi telefonuna kimse bakmıyor.. 0 442 2331505 nolu telefon açılmıyor.. Nasıl ulaşabiliriz ?

  Cevapla
 10. 22 mayıs 2022 tarihinde misafirhanenizde kalmak istiyoruz. 2 aile toplam 4 kişiyiz. TEİAŞ ‘tan emekliyiz. Yer varmı acaba . Fiyatı nedir. Tsk ederim.

  Cevapla
  • Bulunduğunuz ilin dsi misafirhanesini telefon ile arayıp yer sormanız gerekmektedir. Hangi il olduğunu iletirseniz size telefon bilgisi paylaşabilirim.

   Cevapla
 11. MERHABA MERSİN SİLFKE KAMPINA KATILMAK İSTİYORUZ BEN EŞİM VE İKİ ÇOCOGUMUZ KARDEŞİM MECLİS PERSONELİ ONUN KİMLİK KARTI İLE GİRİŞ YAPABİLİYORMUYUZ ÜCRETLENDİRME KAMU PERSONELİ OLARAKMI YAPILIR YOKSA SİVİLMİ BİRDE EVRAK VERDİK BU AŞAMADAN SONRA NE YAPIYORUZ GİTMEDEN HARC FALAN YATIRIYORMUYUZ SONUÇ OLARAK REZERVAZYON NASIL YAPACAGIZ İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

  Cevapla
 12. Ankaraya atandım. İşbaşı yaptığım günün akşamı kamu görevlisi statüsünde kalabiliyor muyum? ve maksimum kaç gün kalabilirim cevaplarsanız çok sevinirim.

  Cevapla
  • Misafirhanenin doluluk oranına bağlı uzun sürede konaklayabilirsiniz. Misal canlı olmayan bir şehirdeki misafirhanede uzun süreli konaklama serbest iken büyükşehirlerde bun oran oldukça düşük olmaktadır.

   Cevapla
 13. Merhaba Rize’den gelmek istiyorum İzmir’de dsi kampında kızımla bir hafta konaklamak istiyorum Çaykur çalışanıyım Haziran sonunda yer durumu nasıl acaba nerden bılgı alabılırız tşk ederim

  Cevapla
  • Efendim 2 aylık kalma gibi bir bedel bulunmamaktadır. Nitekim Misafirhanelerin doluluk oranına rezervasyon durumuna göre şekillenmektedir. Birde bazı misafirhaneler 15 günden fazla rezervasyon yapmamaktadırlar.

   Cevapla
 14. Babam DSİ den emekli, onun haklarından misafirhane de yararlanabiliyor muyum? Yanımda götürmem gereken bir belge olmalı mı acaba

  Cevapla
 15. Merhâba ben gençlik ve spor bakanlığına bağlı kyk öğrenci yurdunda devlet memuruyum tüm kamu kurum misafirhanelerinde kalabiliyormuşum mesela dsi kampı gibi

  Cevapla
 16. merhabalar dsi personeliyim antalya sosyal tesislerinden eylül ayı için yer ayırt etmek istiyorum simdiden ayırt edilebiliniyormu bilgi verebilirmisinz

  Cevapla
 17. Merhabalar,
  sinop dsi misafirhane telefonuna kesinlikle ulaşamıyorum, nasıl irtibat kurabilirim, yardımcı olur musunuz rica etsem?

  Cevapla
 18. İzmir bornova dsi misafirhanesinde 26 temmuz ve sonrası odaların boş olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz
  28 haziran 2022 de aradık ve 15 temmuza kadar görebildikleri söylendi

  Cevapla
 19. Merhaba, Kamu personeli olarak Bursa İznik Misafirhanesinde kalmak istiyoruz, ancak telefon numaralarından ulaşamıyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler,

  Cevapla
 20. Merhaba İznik DSİ tesisine her iki tlf numarasından kesinlikle ulaşılamıyor nasıl iletişim kurabilirim bilemedim mail vs ?

  Cevapla
 21. Aydın efeler misafirhanesi de 4 yetişkin bir 9 yaşında çocuk kalmak istiyoruz çocuk için yatak ücreti alinirmi

  Cevapla
 22. Merhaba aksaray doğa koruma ve milli prklar müdürlüğünde danışman mühendislik yapacağım 1 seneliğine aksaray dsinin misafirhanesinde kalabiliyormuyum bilgi alabilir miyim

  Cevapla
 23. Erkek kardeşim DSİ de mühendis. Ben abisiyim. Ben,eşim ve 3 çocuğum kamu personeli indiriminden faydalanabilir miyiz? Yoksa sadece ben mi faydalanabilirim?

  Birde kardeşimin bizimle olmasi gerekir mi? Kurum kartını alıp gitsem olur mu?

  Cevapla
 24. Erkek kardeşim DSİ de mühendis. Ben abisiyim. Ben,eşim ve 3 çocuğum kamu personeli indiriminden faydalanabilir miyiz? Yoksa sadece ben mi faydalanabilirim?

  Birde kardeşimin bizimle olmasi gerekir mi? Kurum kartını alıp gitsem olur mu?

  Cevapla
  • Tabiki Normal Vatandaşlarda konaklayabiliyor. Sadece Fiyat olarak Yüzde 20- 30 arası biraz daha pahalı olarak. Nitekim normal vatandaşlar olarak öğretmenevlerinde, polisevlerinde, pat evlerinde, TCDD misafirhanelerinde, veya diğer bütün kamu misafirhanelerinden faydalanabiliyorsunuz.

   Cevapla
 25. Şanlıurfa telefonları açmyorlar acil rezervasyon yaptırmam gerekiyor iletişime geçebileceğim numara vat mı

  Cevapla
 26. Uzun süre kalabiliyor muyuz acaba bir aylık gündüz nöbetim var normalde il dışından gidiş geliş yapıyorum dsi mecbur kaldım acil rezervasyon yaptırmam gerekiyor telefonları açmıyorlar lütfen iletişime geçebileceğim numara söyleyebilir misiniz

  Cevapla
 27. Merhaba kolay gelsin. İzmir bornova dsi ücretleri şuanda aynı mıdır? Fiyat listesi güncel midir?
  Bir arkadaşımla beraber geleceğim ben memurum arkadaşım değil. İkimiz içinde fiyat farklı mı olacak?

  Cevapla
 28. Merhabalar, telefonla ulaşamadım.aylık kalma ücretleri nasıl oluyor. Halam öğretmen ondan yararlanarak kamu indiriminden yararlanabiliyor muyum?

  Cevapla
  • Halanız üzerinden yararlanamazsıznız, alt soy veya üst soy olması lazım, misal anne baba, evlat torun gibi. Tatil dönemi olduğu için yoğunluktan dolayı telefonları sık sık ararsanız ulaşabilirsiniz. Aylık konaklama her misafirhane izin vermemektedir. Arayıp misafirhane sorup ulaşmanız yararınıza olacaktır.

   Cevapla
 29. iyi günler .fethiye dsi misafirhanesi için 25 -29 temmuz (2 yetişkin +1 cocuk(10 yaş),yeriniz mevcutmudur .2 veya 3 kişilik oda olabilir.(babam aydın dsi emeklisi)

  Cevapla
 30. Gerçekten 5 yıldızlı otelleri aratmayacak bir tesis tüm personel taktireşayan hizmet vermektedir tek anlamadığım olay çocuk havuzu olmasına rağmen büyük havuzda görevli genc arkadaşın 2,3,4 yaşlarındaki aileleriyle birlikte yüzen çocuklarin takmış olduğu şişme ürünlerin yasak diyerek uyarması ( kolluk,simit ) gibi Bu yaştaki çocuklarin ya bu havuza alınmamasi lazim yada çocukların kullandığı şişme aparatlar yasak diye çıkarttırılmaması lazım

  Cevapla
 31. Merhaba. Rezervasyon için kiminle nasıl iletişime geçebilirim? İnternette olan telefon numarasını aradığımda kimse açmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
  • muhtemelen bulunmamaktadır. Genellikle mart ayında rezervasyon dolmaktadır. Haftaiçi mesai saatlerinde DSİ müdürlüğünü arayarak kamp başvurusu yapan destek hizmetlerden öğrenebilirsiniz.

   Cevapla
 32. Merhaba Sivil Vatandaşların Kartal Dragos dsı sosyal tesislerinde günü birlik havuz kullanma imkanımız varmı acaba eskiden giderdik şuan prosedür nedir sayın Editör

  Cevapla
 33. Dsi Manavgat misafirhanesinde ailemle birlikte kaldık. başta misafirhane sorumlusu olmak üzere, bütün çalışanlarıyla çok ilgililer, yardımseverler, güler yüzlüler. Kendimizi ailemizin yanında gibi hissettik. Odalar tertemiz. Lojman içinde ferah bir ortam, her yere 5 dakika mesafede, şehrin içinde. Her şey için çok teşekkürler.

  Cevapla
 34. Merhaba Ben orman mühendisleri odasına kayıtlı özel sektör çalışanıyım .
  Ailem ile birlikte ( eşim ve çocukları)
  Hangi fiyat tarifelerinden ücretlendirilir ?

  Cevapla
 35. Merhaba öğretmen emeklisiyim.vasısi olduğum yeğenime dsi kamp ve misafirhanelerinden kamu personeli olarak yararlanabilir miyiz

  Cevapla
 36. Merhaba Ekim ayı için sivil olarak İstanbul Kartal misafirhanesinden nasıl rezervasyon yaptırabiliriz acaba

  Cevapla
 37. Merhaba Bursa setbaşı misafirhanesi 2242605001 den ulaşamıyorum hat düşmüyor 02242247340 yandaki numaradan ise diğer numaraya yönlendiriyorlar nasıl ulaşabilirim acaba?

  Cevapla
 38. Merhaba babam askeriyeden emekli ben ve eşim çocuklarım babam yanımızda olmadan babamın kurum kimlik kartıyla dsi kalabilirmiyiz hangi evrakları götürrmemiz yeterlidir teşekkürler 🙏

  Cevapla
 39. merhaba benim birkaç sorum olacaktı;
  1-double yataklı tek kişilik oda güncel fiyatları nedir?
  2-odaya misafir alabilir miyim
  3- nereden rezarvasyon yapıcam ve 18 yaş altı birisi için hangi belgeler gerekiyor

  Cevapla
 40. Annem kamu personeliydi.vefat etti fakat ondan maas alıyorum.onun diğer haklarından yararlanabiliyorum.askeriye kimlik gibi bende kamu personeli fiyatından yararlanabiĺirmiyim.

  Cevapla
 41. Merhaba sınav için İzmir’e gideceğim ama kamu çalışanı değilim. Annem babam da değil. Sadece abim öğretmen. Oteller çok pahalı iki gece kalmak zorundayım sınavım haftasonu. Bu şekilde dışarıdan kişi almıyorlar mı hiç? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevapla
  • dışarıdan kişiler kalabiliyor ama kamu tarifesinden değilde normal vatandaş tarifesinden konaklayabiliyor. Normal vatandaş tarifeside yukarıda paylaştım.

   Cevapla
 42. Merhabalar evliyim. Ben de eşim de öğretmeniz. Kars DSİ Misafirhanesinde 25 Ocak – 27 Ocak tarihleri arasında kalmak istiyoruz. Yeriniz var mı acaba?

  Cevapla
 43. Merhaba rize Dsi misafirhanesinde ben ve arkadaşım kalmak istiyoruz öğrenciyiz öğrenciler de kalabilir mi ve yer ayırtmak için sivil olarak mı rezervasyon yaptirmamiz gerekli

  Cevapla
 44. Merhabalar fetiye DSİ misafirhaneainde yaz için yer ayırmak istiyorum başvurular ne zaman bilgi verebilir misiniz telefonla arayıp mi başvuru yapıyoruz yoksa öncesinde firm mu dolduruyoruz

  Cevapla
 45. Hemşire olarak yeni atandım. Burada kalabilir miyim . Diplomamı almak için geliyorum.2 gün kalmak için

  Cevapla
 46. Kartal Orhantepe Tesislerine içeriye girip konaklama ya da havuzdan faydalanmak için DSİ kartı gerekiyor mu. Öğretmenler de direkt içeri giriş yapabiliyor mu. Kart çıkarmam mümkün mu

  Cevapla
 47. Merhaba gümüldür için günübirlik giriş yapılabiliyor mu? Bu yıl deprem nedeniyle tesis açılmadı diye bilgi vermişlerdi. Bu yıl ileri tarihte açılması planlanıyor mu?

  Cevapla
 48. Merhaba ıstanbul Dragos ta kahvaltı ve havuz dahıl mı efendım ayrı ayrı mı fıyatlandırılıyor4 kişi (yetıskın) kahvaltı ve havuz kullanım dahıl bir günlük ne ödememiz gerekıyor teşekkür ederım saygılar

  Cevapla

Yorum yapın