Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Niğde Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Niğde Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Niğde ilinin il merkezinde oldukça popüler bir konumda yer alan ve Dsi 45. Şube Müdürlüğü bünyesinde konaklama hizmeti veren Niğde Dsi Misafirhanesi otel konforunda konaklamanıza olanak sağlayan bir misafirhane olmaktadır.

Niğde Dsi Misafirhanesi şehir merkezinde konaklama hizmeti sunmakta olup, kamu personellerinin sıklıkla tercihi arasında yer almaktadır. Yol üstü dinlenme güzergahında yer almakta olup, seyahatlerinizde konaklamanıza olanak sağlayan hem uygun hemde modern bir konaklama hizmeti olmaktadır.

Niğde Dsi Misafirhanesi konaklama hizmetinin yanında eğer dilerseniz uygun bir fiyata sunulan kahvaltı tabağı ilede güne pozitif bir şekilde başlamanızı sağlamaktadır.

Niğde Dsi Misafirhanesi konaklamanızda misafirhane etrafında Karayolları Şube Şefliği, İl Tarım Müdürlüğü, Meteoroloji Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, Veteriner, araç tamir istasyonları gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Niğde Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 4. Bölge Müdürlüğüne bağlı 45. Şube Müdürlüğü Dsi Niğde Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak 0533 474 00 51 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Niğde Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 4. Bölge Müdürlüğüne bağlı 45. Şube Müdürlüğü Dsi Niğde Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum bilgisi için İlhanlı Adana Eski Hacı Sabancı Bulvarı 51100 Merkez/Niğde adresinde bulunmaktadır.

Ortalama Niğde Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Niğde Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Niğde Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Niğde Dsi Misafirhanesi
konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Niğde Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Niğde Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Niğde’de konaklama ihtiyacınız var ise, kesinlikle tercih edebilirsiniz. Rezervasyon ile gitmenizde fayda var. Biz gece 01 civarında giriş yapacağımızı ilettik. Anahtarımızı, güvenliğe tembihleyerek resepsiyona bıraktılar. Odalar tertemiz. kaldığımız odada 1 çift kişilik yatak, 2 tek kişilik yatak vardı. Ek olarak oldukça büyük bir gardrop mevcut. Banyo tertemiz. Çalışanlar güleryüzlü. Kasım 2022 itibari ile kişi başı konaklama bedeli 168TL. İsterseniz kişi başı 25TL ilave ile mütevazi bir kahvaltı tabağı da sunuyorlar. Mütevazi dediğime bakmayın, sunulan kahvaltı doyurur. Sadece kahvaltı mekanlarındaki serpme kahvaltı çeşidini beklemeyin. Tabak resmi fotoğraflarda mevcut. Bence fiyat / performans olarak bölgede alternatifi olmayan bir konaklama yeri.
İnanılmaz güzel ve temiz bir misafirhane. Çalışanlarına teşekkür ederiz. Yer yoktu, geç saatte çocuklarla gittiğimizde son anda önemli misafirler için ayrılan odayı tahsis edip bizi mağdur etmediler, Sağ olsunlar. Orada tanıştığım resepsiyonist Nihat beye ayrıca teşekkür ederim.
Çok beğendik. Yol üstünde geceleyecek bir yer arıyorduk. Misafirhaneyi bulmuşuz iyi ki. Odalar temiz ve güzel. Geceyi huzur içinde dinlenip sabah 10 da ayrılış yaptık. Niğde de konaklama ihtiyacı olana tavsiye ederiz.
Konumu yoldan gelenler için çok uygun, yola epey yakın. Odalar lüks, geniş ve tertemiz. Ortam sakın ve huzurlu. Ama her şeyden önemlisi Ömer abinin ilgisi, iletişimi, güleryüzü evinizde hissettiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yolu Niğde’ye düşen herkes tereddütsüz konaklayabilir.
Hijyenik , temiz ve eşyalar yeni . Yolunuz niğde üzerindeyse kesinlikle kalınabilir bir yer . Ayrıca çalışanların gösterdiği ilgi içinde teşekkür ederiz

Niğde Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Niğde Dsi Misafirhanesi, Niğde Dsi Misafirhanesi Fiyatları, Niğde Dsi Misafirhanesi Telefonu ve Adresi, Niğde Dsi Sosyal Tesisleri Ücreti, Niğde Misafirhaneleri Fiyatı

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın