Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Antalya Alara Dsi Kampı Dinlenme Tesisleri Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Alara Kampı Dsi Misafirhanesi

Antalya ilinin Manavgat ilçesinde faaliyet gösteren Alara Dsi Kampı Misafirhanesi Dinleme Tesisleri veya Sosyal Tesisleri mükemmel bir huzurda ve güzellikte hizmet vermek içim kamu personellerinin dinlenemesini, tekrar motive olmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış bir misafirhane olmaktadır.

Bungalov tarzı tekli evleri, odalarında kliması, televizyonu, buzdolabı, sıcak ve soğuk suyu, lavabosu, banyosu ve saç kurutma makinesi ile tamamıyla eksiksiz bir misafirhane olmaktadır.

Alara Dsi Kampı içerisindeki havuzuda deniz suyu ile doldurularak klordan kurtularak temiz ve güzel bir havuz deneyimi yaşatmaktadır. çocuklara uygun havuzu ilede çocuklarınız rahat bir biçimde konaklamasına olanak sağlamaktadır.

Yemekhanesinde her gün çıkan güzelce yemekler sabah açık büfe kahvaltısının yanında çayı kahvesi, öğlen yemeğinde tabldot yemekler ile israfsız bir yemek sunmaktadır.

Tüm personellerin kamu personeli olması sebebiyle, devlet terbiyesi almış hepsi birbirinden nezaketli ve saygılı bireyler olmaktadır.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Antalya Manavgat Alara Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0242 748 20 43 veya 0242 331 16 16 (1142 — 1149 dahililer) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Antalya Manavgat Alara Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kızılot Mahallesi Manavgat/Antalya adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Alara Dsi Kampı Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Alara Dsi Kampı Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Alara Kampı Dsi MisafirhanesiAlara Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Huzur dolu mis gibi bir yer yemekler ev yemeği gibi leziz temiz. Hele o havuz her gün temizliği yapılıp deniz suyuyla tekrar dolduruluyor keşke biraz daha büyük olsaydı. Deniz taşlı dalgalı ama berrak.
Tek kelime ile mükemmel bir tesis. Hijyen kurallarına hassasiyetle uyuluyor. Tesis sorumlusu Mehmet bey muthiş bir insan.
Çok sakin,temiz tam bir aile tatil köyü 😊çok memnun kaldık AİLECEK. Bu kadar mı güler yüzlü personel olur. Ben inanamadım. Ne istesek yaptılar. Bebeğimiz vardı. Ekstra çatalından tabağı, sıcak suyuna, çorbası pilavın kadar verdiler. Hiç hayır demediler. Bir kere surat asmadılar. Hem dsi çalışanları hem Antalyayılar çok iyi insanlarsınız🤗havuzu çok güzel tertemiz. 2 günde bir koca havuzu temizliyorlar. Mikrop kapmanız imkansız. Yemeklerinde çok lezzetli. Sabah açık büfe. Öglen akşam set menü. Büfedekidenizi fiyatlar çok uygun. Mesela çay küçük 1 tl☺️. Denizi dalgalı derin. Ama çok eğlendik. Dalgalar bizi sürekli kıyıya attı. Ama sıcacıktı. Kumsalı küçük taşlı. İnce kum yok. Çok teşekkür ederim Dsi😘😘😘♥️
Çok otantik bir yer özellikle konaklama yerlerinin tek tek evler halinde olması mükemmel.tam bir tatil havası 👍 yemekler çok güzel, denize sıfır konaklama yerleri.
Mehmet Bey ve ekibi çok iyi işini bilen harika insanlar.Ortan çok güzel. Hizmet 5 yıldız, yemekler çok güzel; hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.calisanlardan Ayrıca Ömer ve ibrahime teşekkür ederim. Bahattin KAYA
Burası devlet su işlerinin alara eğitim ve tatil kampı olup gerçekten huzur ve doğayı iç içe yaşayabileceğiniz ender yerlerin başlarında geliyor ayriyeten burasının devletin memuruna çalışanına ne kadar değer verdiğinin de bir göstergesidir çok uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet ile yönetilen devlet su işleri alara eğitim ve tatil kampı tam anlamıyla müthiş bir yerdir
Güzel sade güvenilir yemekler iyi idare taleplere duyarlı hemen ilgileniyor, servis 5 yıldızlı otellerden bile güzel, odalar şahane otel odası gibi dar ve kasvetli degil, havuz güzel deniz suyu var sürekli temiz tek bir sıkıntı var oda bizim devremizde denizdeki dalga hiç bitmek bilmedi onunda kampla ildisi yok.Emegi geçen herkese teşekkürler.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri-22

Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Antalya Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Manavgat Antalya Dsi Kampı Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Antalya Alara Dsi Kampı Dinlenme Tesisleri Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 35 yorum

 1. merhabalar. kamu emeklisi tesisten faydalana biliyor mu, ayrıca 2022 fiyat tarifesi belli oldu mu bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

  Yanıtla
 2. Merhaba herşeyden önce site ve emekleriniz için tskler ben çocuklarımı tatile götürmek istiyorum ama bütçem buna uygun değil bu siteyi rastlantı sonucu ulaştım deniz kenarında kamp ve misafirhanesi olan telefonlarına ulaşabileceğim tesis öneriniz plır mu izne çıktık belki şansımıza boş bir yer bulursak hemen gideriz yoksa çocuklar evde biz evde 😞Şimdiden İlginiz için teşekkürler

  Yanıtla
  • Bu şekilde imkansız kamplar çok çok önceden rezervasyon yapılarak kalınıyor. Ama şöyle yapabilirsiniz. Çevrede bulunan öğretmenevi polisevinde kalabilir o şekilde bir tatil yapabilirsiniz. Hangi çevreye tatile gideceğinizi iletirseniz size detaylı liste döyleyebilirim

   Yanıtla
 3. Merhaba herşeyden önce site ve emekleriniz için tskler ben çocuklarımı tatile götürmek istiyorum ama bütçem buna uygun değil bu siteyi rastlantı sonucu ulaştım deniz kenarında kamp ve misafirhanesi olan telefonlarına ulaşabileceğim tesis öneriniz plır mu izne çıktık belki şansımıza boş bir yer bulursak hemen gideriz yoksa çocuklar evde biz evde 😞Şimdiden İlginiz için teşekkürler

  Yanıtla
 4. Merhaba herşeyden önce site ve emekleriniz için tskler ben çocuklarımı tatile götürmek istiyorum ama bütçem buna uygun değil bu siteyi rastlantı sonucu ulaştım deniz kenarında kamp ve misafirhanesi olan telefonlarına ulaşabileceğim tesis öneriniz plır mu izne çıktık belki şansımıza boş bir yer bulursak hemen gideriz yoksa çocuklar evde biz evde 😞Şimdiden İlginiz için teşekkürler Mail adresi hatalı yazmışım tekrar gönderdim

  Yanıtla
 5. Merhaba ben Eylül ortalarında okullar açıldıktan sonra 1 hafta tatil yapmak istiyorum.O dönemde boşluk oluyormu acaba.Tatil sezonunu nezaman kapatıyorsunuz acaba.?Eylül sonu da olabilir.Rezervasyonu şimdiden yaptırmalımıyım.yoksa Eylülü mü beklemeliyim.İlginize ve vereceğiniz cevaba şimdiden teşekkürler.

  Yanıtla
 6. Merhaba. Telefonla kapma ulaşamıyorum. Daha önceki yorumlara verdiğiniz cevaplardan anladığım kadarıyla Mart ayında başvuru yapılabiliyormuş. Biz yapmadık. Ekim ayın içerisinde kamp açık mı? Açıksa ikinci hafta konaklama için müsaitlik var mı? Size nasıl ulaşabiliriz? Seneye yaza başvuruyu hangi site üzerinden yapabiliriz? Teşekkür ederim.

  Yanıtla
  • Hiçbir internet sitesi üzerinden başvuru alınmamaktadıri Kampın bulunduğu Devlet Su İşlerini arayarak kamp başvurusu yapılmaktadır.

   Yanıtla
 7. İyi günler.Biz üç aile 11 kişi yetişkin 1 çocuk dört kişilik odalarda 1-2 Ekim 2022 tarihlerinde kalmak istiyoruz.Yerinjz var mı? Nasıl iletişime geçebiliriz.

  Yanıtla
 8. İyi günler. Sivil vatandaşlar olarak Mart’ın 2. Ayında arayıp rezervasyon yaptırabiliyor muyuz ? Tarihleri kendimiz mi belirliyoruz yoksa misafirhane mi belirliyor?

  Yanıtla
 9. Temmuz ayı gibi 2 kişilik rezervasyon yaptırmak istiyorum. Mart’ın 2. Haftasında aramam gerekiyor değil mi ? Fiyatlarda güncelleme var mı ? Lütfen bilgilendiriniz

  Yanıtla
 10. Öncelikle iyi çalışmalar. 2024 yazında açılacak mı tesis ? Geçen sene depremzedeler konaklıyordu.

  Yanıtla
 11. Arkadaşlar, DSİ nin internet sitesini sürekli takip ediyorum ama kamp duyurusu göremedim. Ayrıca Antalya Alara Kampı, sadece DSİ çalışanlarının başvuru yapabileceğini söyledi. Ben MEB bünyesinde çalışıyorum. Bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba? Teşekkürler!

  Yanıtla

Yorum yapın