Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Antalya Alara Dsi Kampı Dinlenme Tesisleri Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Alara Kampı Dsi Misafirhanesi
Antalya Alara Kampı Dsi Misafirhanesi
5/5 - (5 votes)

Antalya ilinin Manavgat ilçesinde faaliyet gösteren Alara Dsi Kampı Misafirhanesi Dinleme Tesisleri veya Sosyal Tesisleri mükemmel bir huzurda ve güzellikte hizmet vermek içim kamu personellerinin dinlenemesini, tekrar motive olmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış bir misafirhane olmaktadır.

Bungalov tarzı tekli evleri, odalarında kliması, televizyonu, buzdolabı, sıcak ve soğuk suyu, lavabosu, banyosu ve saç kurutma makinesi ile tamamıyla eksiksiz bir misafirhane olmaktadır.

Lara Kampı içerisindeki havuzuda deniz suyu ile doldurularak klordan kurtularak temiz ve güzel bir havuz deneyimi yaşatmaktadır. çocuklara uygun havuzu ilede çocuklarınız rahat bir biçimde konaklamasına olanak sağlamaktadır.

Yemekhanesinde her gün çıkan güzelce yemekler sabah açık büfe kahvaltısının yanında çayı kahvesi, öğlen yemeğinde tabldot yemekler ile israfsız bir yemek sunmaktadır.

Tüm personellerin kamu personeli olması sebebiyle, devlet terbiyesi almış hepsi birbirinden nezaketli ve saygılı bireyler olmaktadır.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Antalya Manavgat Alara Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0242 748 20 43 veya 0242 331 16 16 (1142 — 1149 dahililer) telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Antalya Manavgat Alara Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kızılot Mahallesi Manavgat/Antalya adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Alara Dsi Kampı Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Antalya Alara Kampı Dsi MisafirhanesiAlara Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Huzur dolu mis gibi bir yer yemekler ev yemeği gibi leziz temiz. Hele o havuz her gün temizliği yapılıp deniz suyuyla tekrar dolduruluyor keşke biraz daha büyük olsaydı. Deniz taşlı dalgalı ama berrak.
Tek kelime ile mükemmel bir tesis. Hijyen kurallarına hassasiyetle uyuluyor. Tesis sorumlusu Mehmet bey muthiş bir insan.
Çok sakin,temiz tam bir aile tatil köyü 😊çok memnun kaldık AİLECEK. Bu kadar mı güler yüzlü personel olur. Ben inanamadım. Ne istesek yaptılar. Bebeğimiz vardı. Ekstra çatalından tabağı, sıcak suyuna, çorbası pilavın kadar verdiler. Hiç hayır demediler. Bir kere surat asmadılar. Hem dsi çalışanları hem Antalyayılar çok iyi insanlarsınız🤗havuzu çok güzel tertemiz. 2 günde bir koca havuzu temizliyorlar. Mikrop kapmanız imkansız. Yemeklerinde çok lezzetli. Sabah açık büfe. Öglen akşam set menü. Büfedekidenizi fiyatlar çok uygun. Mesela çay küçük 1 tl☺️. Denizi dalgalı derin. Ama çok eğlendik. Dalgalar bizi sürekli kıyıya attı. Ama sıcacıktı. Kumsalı küçük taşlı. İnce kum yok. Çok teşekkür ederim Dsi😘😘😘♥️
Çok otantik bir yer özellikle konaklama yerlerinin tek tek evler halinde olması mükemmel.tam bir tatil havası 👍 yemekler çok güzel, denize sıfır konaklama yerleri.
Mehmet Bey ve ekibi çok iyi işini bilen harika insanlar.Ortan çok güzel. Hizmet 5 yıldız, yemekler çok güzel; hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.calisanlardan Ayrıca Ömer ve ibrahime teşekkür ederim. Bahattin KAYA
Burası devlet su işlerinin alara eğitim ve tatil kampı olup gerçekten huzur ve doğayı iç içe yaşayabileceğiniz ender yerlerin başlarında geliyor ayriyeten burasının devletin memuruna çalışanına ne kadar değer verdiğinin de bir göstergesidir çok uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet ile yönetilen devlet su işleri alara eğitim ve tatil kampı tam anlamıyla müthiş bir yerdir
Güzel sade güvenilir yemekler iyi idare taleplere duyarlı hemen ilgileniyor, servis 5 yıldızlı otellerden bile güzel, odalar şahane otel odası gibi dar ve kasvetli degil, havuz güzel deniz suyu var sürekli temiz tek bir sıkıntı var oda bizim devremizde denizdeki dalga hiç bitmek bilmedi onunda kampla ildisi yok.Emegi geçen herkese teşekkürler.

Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri-22 Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Antalya Alara Dsi Kampı Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Antalya Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Alara Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Manavgat Antalya Dsi Kampı Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

23 Comments

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir