Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Kartal Dragos Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İstanbul Dragos Orhantepe Kartal Dsi Misafirhanes ve Sosyal Tesisleri

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesislerinde uygun fiyatlı konaklamak ve dinlenmek için tercih edilen misafirhanelerden biri olmaktadır. Her zaman beğenilen ve tercih edilen misafirhanelerin abında gelen Dragos Dsi Misafirhanesi hem uygun fiyatlı hemde deniz manzarası sebebiyle oldukça beğenilmektedir. Kartal Dsi Misafirhanesi mükemmel konumu sayesinde beğenilen ve ayrıca rağbet gören misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Dragos Dsi Sosyal Tesisleri oldukça rağbet gören bir misafirhane olduğundan rezervasyon yaptırmadan girmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Dragos Dsi Sosyal Tesisleri, çay bahçesi olsun, olimpik yüzme havuzu olsun, restoranı olsun oldukça profesyonel şekilde yönetilen bir sosyal tesistir. Personellerinin hepsinin devlet terbiyesi gömüş olması sebebiyle oldukça yardımcı ve mütevazi kişilerden oluşmaktadır.

İstanbul Kartal’da Gezilecek Yerler;

 • Masal Müzesi
 • Dragos Tepesi
 • Kartal Sahili
 • Can Geyran Deniz Kabukları Müzesi
 • Aydos Ortamı

Kartal Dragos Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0216 457 96 41 Telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Adres ve konum olarak Orhantepe Mahallesi Özveri Sokak No:10 Kartal/İstanbul adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Dragos Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

İstanbul Dragos Orhantepe Kartal Dsi Misafirhanes ve Sosyal TesisleriOrhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Dış görünümüyle ve personel profesyonelliğiyle güzel bir konaklama yeri peyzajı ve doğal ortamı insanı büyülüyor teşekkürler DSİ.
2 girişi var, daha girişte güvenlik hes kodu sorgulanması yapıyor. Araç park etme sıkıntınız da yok çok büyük bir otoparkı var. Odaları gerçekten çok güzel ve temiz, tek katlı binaları merdiven şeklinde yapmışlar en arka odalar dahi bu sayede denizi görebiliyor. Tesisin her yeri yemyeşil ve çiçekler ile dolu, içeri girdiğinizde İstanbul atmosferinde kurtuluyorsunuz. Yemekleri de beğendim. İstanbul’un merkezinde bu gibi bir yerde konaklama imkanınız varsa hiç başka yer düşünmeyin.
Dragosa yakın bir yerde yer alıyor. Sadece DSİ personelleri faydalanıyor. İçeride kalınacak yerler var. Büyük bir havuzun hemen yanında restoran ve care var. Fiyatları çok makul. Yandan geçerken burasıda neresi demezsiniz artık. İyi günler…………
Kaldığım en güzel kamu misafirhanesi. Müstakil ferah odaları, muhteşem peyzajı, adalar manzarası ile tertemiz bir tesis. DSİ nin ilgili başkanlığı’na, ve tesis müdürlüğü yönetimine teşekkür ederim…
Yemekler, temizlik, çevre düzenlemesi gayet güzel. Havuz bakımlı ve disiplinin bir şekilde işletiliyor.
Hoş bir yer.Sahile 50 metre uzaklıkta bulunan bu tesis,çeşitli imkanları da içinde bulunduruyor (yarı olimpik yüzme havuzu,yürüyüş yolu,restorant).Zaman geçirmek ve dinlenmek için gayet güzel bir yer.
Bir DSİ Personeli olarak böyle bir tesisimizin olması insanı gururlandırıyor. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Konumu, peyzajı, hizmeti her şeyi çok güzel. Bir de oda temizliğine ve eskiyen-bozulan yerlere dikkat edilse şahane olur.
cok guzel , temiz , nezih , harika bir yer.aksamlari cay icmeye , gunun her saati yemek yemeye gittigimiz , keyifli vakit geçirdiğimiz bir mekan.havuzu inanilmaz temiz ve oldukca buyuk.ustelik sadece kadinlar icin olan , bunu tercih edenler icin ayri bir gunu de var .. esiniz dostunuzla saatlerce hic sıkılmadan oturabilirsiniz.yemekleri , kahvesi de gayet lezzetli 👍

Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi

İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Kartal Orhantepe Dragos Dsi Misafirhanesi İstanbul Dragos Orhantepe Kartal Dsi Misafirhanes ve Sosyal Tesisleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“İstanbul Kartal Dragos Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine 16 yorum

 1. istanbul dsi dragos misafirhanesine 02164579641 numaralı telefon haricinde ulaşabilmek için alternatif numara mevcut mu acaba? bu numaradan ulaşamıyoruz.

  Yanıtla
 2. 50 defa aradım fakat bir türlü ulaşamadım. Resepsiyona bağlanıyor ama ses gelmiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
 3. 16.07.2023 tarihinde giriş yapıp 4 gün konakladığım harika bir yer. Kayseri’de öğretmenim. Anadolu yakasındaki öğretmenevlerinde yer bulamadığım için tesadüfen bulduğum ve öğretmenevinde iyikide yer yokmuş dedirten misafirhane. Tüm personellere özellikle resepsiyondaki ÜMİT beye restoran kısmındaki UTKU kardeşime ve ismini hatırlayamadığım tüm personele teşekkürlerimi iletiyorum.

  Yanıtla

Yorum yapın