Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Afyon Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Afyon Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu
Afyon Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu
post

Afyon Orduevinde konaklamak isteyenler için, Afyon Orduevi Fiyatları , Afyon Orduevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Afyon ilinin merkezinde tamda şehrin göbeğinde bulunana Afyon Orduevi 2019 yılında otel bölümünün kapanması neticesinde sadece sosyal tesis olarak hizmet vermektedir.

Afyon Orduevi lezzetli yemekleri ile akıllarda yer edinen nezih ve sakin bir mekan olmakla birlikte sıklıkla tercih edilen Orduevlerinden biri olmaktadır.

Afyon Orduevi Bahçesi ile kafeteryası ile kapalı yemekhane bölümü ile kendine hayran bırakmaktadır. Binasının mimarisi ile hayranlıklar uyandırmaktadır.

Afyon Orduevi Telefon Numarası İletişim

Afyon Orduevi konaklama yapmak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için Afyon Orduevi Telefonu 0272 213 15 53

Afyon Orduevi Adresi

Afyon Orduevi Fiyatları Adresi ve TelefonuAfyon Orduevi konaklama yapmak isteyenler için; Afyon Orduevi Adresi DumlupınarMahallesi, Ordu Caddesi No:26 Merkez – Afyonkarahisar

Afyon Orduevi Konumu Nerede

Afyon Orduevi Yorumları

Pandemi olduğundan beri Ankara İzmir seyahatlerimizde mola amaçlı kullandığımız nezih,sakin,sessiz,bol yeşillikli huzurlu bir yer. Ayrıca hemen hemen tüm ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir tesis.
Kısa süreli olarak konakladık verdikleri hizmetten dolayı bütün çalışan personele, yöneticilere teşekkür ederim.
Ordu evi gayet güzel bir konuma sahip lakin otelinin kapalı olması çok büyük bir eksiklik!
Akşam iftar yemeği için ziyaret ettik. Yemekler lezzetli, ortam temiz ve nezihti. Emeği geçenlere teşekkürler.

Afyon Orduevi Resimleri Fotoğrafları

Afyon Orduevi Resimleri Afyon Orduevi Resimleri Afyon Orduevi Resimleri Afyon Orduevi Resimleri Afyon Orduevi Resimleri Afyon Orduevi Resimleri Afyon Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Afyon Orduevi Fiyatları, Afyon Orduevi Telefonu, Afyon Orduevi Ücretleri, Afyon Orduevi Konaklama Yorumları, Afyon Orduevi Konumu, Afyon Orduevi Adresi

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir