Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sandıklı Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Afyonkarahisar ilinin Sandıklı ilçesine bağlı Sandıklı Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Sandıklıda hizmet veren Sandıklı Öğretmenevi oldukça güleryüzlü personelleri ve mükemmel oteli ile hem içinizi ferahlatacak hemde güzel bir hizmet almanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Uygun otel odaları fiyatlarının yanında güzel yemekleri ilede akıllarda yer edinen bir misafirhane olmaktadır. Profesyonel yapısı ve hizmet anlayışıyla ön planda tutulan bir misafirhane olmaktadır.

Sandıklı Öğretmenevi Odaları; 31 odada 64 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, odalarında, 24 saat sıcak suyu, açık büfe kahvaltısı, buzdolabı, televizyon, şifoniyer ve elbise dolabı bulunmaktadır.

Sandıklı Öğretmenevi Genel Olarak; Kütüphanesi, oyun odası, yemekhanesi, yazlık ve kışlık çay bahçesi, çok amaçlı salonu ve öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Sandıklı Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Afyonkarahisar il merkezine 60 km uzaklıkta bulunanan Sandıklı Öğretmenevi ilçe merkezine ise 1.5km uzaklıkta bulunmaktadır.

Sandıklı Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Afyonkarahisar ilinin Sandıklı ilçesine bağlı Sandıklı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0272 512 50 35 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sandıklı Öğretmenevi Adresi

Afyonkarahisar ilinin Sandıklı ilçesine bağlı Sandıklı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Hisar Mahallesi, Eski Afyon Yolu No:114 Sandıklı/Afyonkarahisar  adresinde yer almaktadır.  

Sandıklı Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Sandıklı Öğretmenevine ait güncel 2024 yılı fiyat listesi şöyle;

Tek Yataklı Odada Konaklama Kamu 400 TL Sivil 500 TL
Çift Yataklı Odada Konaklama Kamu 350 TL Sivil 450 TL
Double Oda Tek Kişi Konaklama Kamu 450 TL Sivil 550 TL
Suit Oda Tek Kişi Konaklama Kamu 500 TL Sivil 600 TL

Sandıklı Öğretmenevi Konumu Nerede

Sandıklı Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Bu çevrede bu hizmet, bu fiyat ve kalite 10 numara. 5 yıldızlı otel performansı bekliyorsanız günlük kişi başı öğretmenevinin 8 katı fiyatla kaplıca çevresinde oteller bulunmaktadır.
Bir gece geçirip, yola devam etmek için gayet yeterli. Odalar geniş ve temiz, kalorifer yanıyor, sıcaklık yeterli. Kahvaltıda özel ekstra bir beklentiye girmezseniz yeterli. Yumurta, 2 çeşit peynir, zeytin ve kutuda tereyağ, reçel, bal ve domates salatalık. Çay çok iyiydi bu arada . Öğretmen fiyat kişi başı 70tl, kahvaltı dahil.. Ana yola 1,5 km içeride kalıyor.
Sabah kahvaltısı ücrete dahil. Öğlen yemeği uygun fiyat. Odalara güzel, temiz, rahat ve sıcak sabahlamanızı sağlıyor. Resepsiyon görevlileri ilgili işini hakkıyla yapıyor.
Yeteri kadar temizdi.Pansiyon ayarında, bir yer. Bahçesi güzel, otoparkı var. Güvenli bir konaklarma yeri. Aile odasında kaldık. Kahvaltıda sorun yok, iyi. Konaklamak için yeterli düzeydedir. Afyon Sandıklı halkı anlayışlı, insanlardı.
Güzel odalar temiz çok saygılı personel ekonomik fiyatına göre çok uygun
Çooook memnun kaldık Müdür ve personel i çok ilgi ve alaka gösterdiler Sâkin ve nezih bi ortamda ağirlandik Teşekkür edip ayrıldık
Gerçekten enfes bir mekan Antalya Burdur yolu üzerinde yolculuk sırasında yiyip içip dinlenebileceğiniz çok güzel bi yer saç kavurma bir harika fiyatıda gayet uygun

Sandıklı Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın