Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bayburt Polisevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bayburt Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Bayburt Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
4.5/5 - (2 votes)

Bayburt ilinin merkezinde yer alan ve şehrin tam merkezinde bulunan Bayburt Polisevi konaklama imkanı için 5 katlı binada 19 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.

Bayburt’ta sunduğu lezzetli yemekleri ve mükemmel hizmetleri ile akıllarda yer edinmektedir. Bayburt’ta güzel bir Polisevi olan ve tatillerde ve eğitim görevlerinde veya ii seyahatlerinde tercih edilmektedir.

Şehrin tam merkezinde bulunan Bayburt Polisevi bundan kaynaklı olarak Bayburt şehrinde bulunan; Saat Kulesi, Bayburt Kalesi, Kop Şehitler Abidesi, Ulu Camii ve Korgan Müzesi gezilecek yerlerin başında gelmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Bayburt Polisevinde konaklamak isteyenler için, Bayburt Polisevi Fiyatları , Bayburt Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bayburt Polis Evi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo
  7. Saç Kurutma Makinesi
  8. Resepsiyon

Bayburt Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Bayburt Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bayburt Polisevi Telefonu 0458 211 71 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bayburt Polisevi Adresi

Bayburt Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Bayburt Polisevinde konaklamak isteyenler için; Bayburt Polisevi Adresi Şeyh Hayran Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi  No:18, Merkez – Bayburt adresinde yer almaktadır.

Bayburt Polisevi Konumu Nerede

Bayburt Polisevi Konaklama Yorumları

Ellerindeki imkanlarla beni ve ailemle en güzel şekilde ilgilendiler Sagolsunlar. Dediğim gibi imkanları kısıtlı idi ama cok yardımcı oldular. Teşekkürler.
Hizmet çok iyi, insanlarla olan ilişkiler süper 😊
Gerçekten misafir olduğun şehirde hiçde yabancılık çekmiyorsun kendi şehrinde gibi hissiyat veriyor memnunu yani.

Bayburt Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Bayburt Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bayburt Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Bayburt Polisevi Fiyatları, Bayburt Misafirhaneleri, Bayburt Polisevi Telefonu, Bayburt Polis Evi Ücretleri, Bayburt Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir