Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bayburt Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

bayburt öğretmenevi resimleri

Bayburt ilinin Merkez ilçesine bağlı Bayburt Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bayburt Öğretmenevi Odaları; 41 oda 76 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi, 3 adet tam suit, 14 adet double yataklı, 3 adet aile odası, 13 adet iki kişilik ve 8 adet üç kişilik odaları bulunmaktadır. Oda içerisinde ise televizyon, buzdolabı, merkezi ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi, banyo, lavabo, elbise dolabı, şifoniyer, kesintisiz sıcak su ve kablosuz internet mevcuttur.

Bayburt Öğretmenevi Genel Olarak; Yemekhane, restoran, lokal, şark odası, çay bahçesi,pide-lahmacun birimi, oturma salonu, kantin, kütüphane bulunmaktadır.

Bayburt Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İl merkezine 2km mesafede bulunmaktadır.

Bayburt Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bayburt ilinin Merkez ilçesine bağlı Bayburt Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0458 211 71 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bayburt Öğretmenevi Adresi

Bayburt ilinin Merkez ilçesine bağlı Bayburt Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Genç Osman Mahallesi, Stadyum Karşısı, No:17 Merkez/Bayburt adresinde yer almaktadır.

Bayburt Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 Bayburt Öğretmenevi Konaklama Fiyatları

Bayburt Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Bayburt Öğretmenevi Konumu Nerede

Bayburt Öğretmenevi Konaklama Yorumları

İlgi alaka olaral personeller gayet kibar. Pidesi ve lahmacun da fiyat performans olarak çok iyi… Odalar temiz.
Bayburt Öğretmenevi çalışanlarına teşekkür ederim güler yüzlü ve ilgili hizmetlerinden ötürü… Mücahit Bey, Saliha Hanım ve Fulya Hanım
Bina yeni, hizmetler mükemmel, ilgi harika. Rahatlıkla gidilebilecek bir yer. Pideleri lezzetlidir. Çalışanların ilgisi çok güzel. İnsanı şaşırtabiliyor. Odalarda fazlasıyla su bulunuyor. Ayrıca Odalarda balkon var ve balkonlara oturmak için sandalye konulması güzel ve ince bir detay. Kahvaltıyı unutmayalım. Sırf kahvaltı için bile buraya gelinebilir. Kahvaltıda çeşitleri çok fazla, yöresel yiyecekler bile bulunuyor. Oda fiyatına tabiki kah altıda dahil. Tavsiye ederim. Gözünüz kapalı gidiniz.
Güzel bir yer temizliği çok iyi kahvaltısı mükemmel personelleri gayet güler yüzlü ve iyiler.
Güleryüzlü personeli güzel konumu lezzetli pidesi ile en beğendiğim öğretmenevlerinden. Kahvaltısı da oldukça çeşitliydi. Oldukça temiz odaları vardı. Karşıdan kale manzarası muhteşemdi. Küçük bir ilimiz fakat iyi misafirperver bir halkı var. Çoruh nehrinin ortasından geçtiği bir ilimiz Bayburt.
Merhabalar ben bayram tatili zamanında gittim ve yol üzerinde birçok öğretmen evinde kaldım ama Bayburt öğretmen evi tüm personelleri cok samimi gayet ilgili kesinlikle yine gitsem hiç düşünmeden yine orayı tercih ederim merkeze biraz uzak ama arabanız var ise sıkıntı yok birde giderken yanınıza termos alıp gidin balkonun da mis gbi eser havasi ile çay keyfi bile yapabilirsiniz herşey için cokk teşekkürler.
Bireysel ve aile ile kalabileceğiniz , yönetimi ve personeli ilgili alakalı temiz bir yer. Çoğu emsali ve büyük şehir ogretmenevlerini oda kalitesi bakımından aşmış bir kurum. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bayburt Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Bayburt Öğretmenevi Telefon Numarası, Bayburt Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Bayburt Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bayburt Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın