Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Burdur Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Burdur Merkezde yer alan Burdur Karayolları 134. Şube Şefliğine bağlı Burdur Karayolları Misafirhanesi oldukça güzel ve etkili misafirhanelerden biri olmaktadır. Ailenizle birlikte konaklayabileceğiniz güzel ve personellerinin ailenizden biri gibi samimi varlığı ile mutlu olduğunuz misafirhane deneyimi oluşturmaktadır.

Genellikle Karayolları misafirhanelerinin yol üstü güzergahlarından olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Burdur Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Burdur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Burdur Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Burdur Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Burdur Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Burdur Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0248 233 28 80 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Burdur Karayolları Misafirhanesi Adresi

Burdur Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Burdur Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bahçelievler Mahallesi, Gazi Osman Paşa Caddesi No:30 Merkez – Burdur adresinde yer almaktadır.

Burdur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Burdur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Burdur Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Burdur Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

1 gece konakladık. Odalar cok temiz.odalarda klima,tv,buzdolabi var. Çalışanlar güler yüzlü.
Oldukça geniş ve güzel odaları mevcut çok memnun kaldım
Yol güzergahında konaklamak için olmazsa olmaz misafirhanelerden biri olmaktadır. Beğendiğim ve memnun kaldığım nadir misafirhanlerden biri.

Burdur Karayolları Misafirhanesi

Burdur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Burdur Misafirhaneleri, Burdur Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Burdur Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir