Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adana Polisevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Adana Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
Adana Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi
4.7/5 - (4 votes)

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Adana Polisevinde konaklamak isteyenler için, Adana Polisevi Fiyatları , Adana Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Adana İlinin Çukurova merkez ilçesinde bulunan tüm kamu personelleri tarafından oldukça beğenilen ve rağbet gören misafirhanelerden biri olmaktadır. Hem kamu personellerinin hemde sivil vatandaşların tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Adana Polisevi diğer adıyla Güzelyalı Polisevi en çok rağbet gören özelliği hem kamu güvencesinde olması hemde uygun fiyatları sebebiyle tercih edilmektedir. Ailenizle birlikte güzel bir tatil planında, iş seyahatlerinizde veya gezi planlarınızda hemen hemen herkesin ilk durak olarak seçmeye çalıştığı misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Adana Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Sabah Kahvaltısı
 8. Klima
 9. Restoran
 10. Kafeterya
 11. Lobi
 12. Saç Kurutma Makinesi
 13. Resepsiyon

Adana Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Adana Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Adana Polisevi Telefonu 0322 235 37 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adana Polisevi Adresi

Adana Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Adana Polisevinde konaklamak isteyenler için; Adana Polisevi Adresi Güzelyalı Mah. 81067 Sk. No:3 Çukurova – Adana adresinde yer almaktadır.

Adana Polisevi Konumu Nerede

Adana Polisevi Konaklama Yorumları

Giriş yapan memurunun çok alakalı hoş karşılama hizmet anlayışıyla tecrübesini konuşturdu odayı görmeden hoş görü kazandı bizde çok memnun kaldık her daim tercihimiz dir bu ikinci gelişim çok çok memnun kaldım
2 gece konakladığım ve kaldığım oda sebebiyle de çok memnun kaldığım güzel manzaralı, Adana seyahatimi konforlu kılan polisevidir. Alakaları için teşekkür ediyorum.
Çok güzel bir yer konforlu ve personel güler yüzlü. Hele ki balkon manzarası na bayıldım.
Adana merkezde, baraj gölünün kıyısında, sevgi adasının karşısında mükemmel manzarasıyla keyif dolu zamanlar geçirebileceğiniz yemekli ve konaklama imkanı sunan güzel bir mekan.
Temiz, yeri çok güzel, çalışanlar kibar ve profesyonel, hepsine çok teşekkür ederim

Adana Polisevi Resimleri Fotoğrafları


Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Adana Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Adana Polisevi Fiyatları, Adana Misafirhaneleri, Adana Polisevi Telefonu, Adana Polisevi Ücretleri, Adana Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir