Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bartın Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bartın Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Bartın ilinin merkezinde bulunan ve şehir merkezine 25km mesafede yer alan Bartın Polis evi oldukça güzel ve butik bir misafirhane havası sunmaktadır. Doğa ile iç içe yer almasının yanında kendine hayran bırakan bir bahçeye sahip olan Bartın Polis Evi güzel bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Bartın Polisevi güleryüzlü personelleri ile hizmet verirken aynı zamanda Bartın’da bulunan Göldere Şelalesi, İnkumu  Plajı, Amasra Kuşkayası Yol Anıtı, Amasra Kemerdere Köprüsü, Amasra Antik Tiyatro gezilecek en güzel yerler arasında kendini belli etmektedir.

Genellikle Polis Memurlarının ve kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği Bartın Polisevi Eğitim, seyahat, tatil gibi planlarınızda tercih sebebi olmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Bartın Polisevinde konaklamak isteyenler için, Bartın Polisevi Fiyatları , Bartın Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bartın Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Bartın Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Bartın Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bartın Polisevi Telefonu 0378 227 24 69 – 0505 318 74 05 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bartın Polisevi Adresi

Bartın Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Bartın Polisevinde konaklamak isteyenler için; Bartın Polisevi Adresi Şiremir Çavuş Mahallesi/Çavuş Caddesi No:8 Tabaklar Mevkii Merkez – Bartın adresinde yer almaktadır.

Bartın Polisevi Konumu Nerede

Bartın Polisevi Konaklama Yorumları

Çok beğendim temizlik olsun ilgi alaka hizmet herşey çok güzeldi teşekkürler ellerinize sağlık seneye insAllah gene sizinleyim ❤️🇹🇷🇹🇷
Maşallah gayet temiz ve sakin
Ailecek kalınabilcek temiz ve nezih bir misafirhane bahçesinde çocuklar için oyun alanı ve kamelyası bulunuyor. Kahvaltı hizmeti mevcut talebe göre üçretli olarak çıkarıyor ama fiyatı çok uygun.
Bartın’da kalabileceğiniz temiz sayılı mekandan birisi. Ailenizle huzur içinde tatil için eşsiz bir konfor
Bir kaç yıl önce eşimle birlikte 1 gece kalmıştık.İnanın çok memnun kaldık.Ramazan ayındaydık,iftar verdiler.Misafirhane hem çok ucuz idi hemde temiz di.Gayet güzel bir gündü.Çok memnun kaldık,ertesi günü yolculuğumuza devam ettik.Yer olarak çok kolay yol üzerinde merkeze de yakın bir konumda.

Bartın Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Bartın Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Bartın Polisevi Fiyatları, Bartın Misafirhaneleri, Bartın Polisevi Telefonu, Bartın Polis Evi Ücretleri, Bartın Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Bartın Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu” üzerine bir yorum

Yorum yapın