Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Karabük ilinin Safranbolu ilçesinde bulunan turistik ve tarihi yapısı ile akıllarda yer edinen Karabük Üniversitesi Misafirhanesi kendisine hayranlık uyandıran bir misafirhane olmaktadır.

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi şehrin hemen içerisinde yer almakta olup, misafirhane otoparkında aracınızı park ederek şehir merkezine yürüme mesafesinde gidebilmenize olanak sağlamaktadır.

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi birbirinen güzel odaları sayesinde has ve tarihi atmosferi odalarındada sunmaktadır. Her odada farklı bir atmosferde tarihi yapıyı bizlere sunmakta olup, kendisine hayran bırakmaktadır.

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatı sebebiylede yoğun bir ilgi duyulmakta olup, rezervasyon yapılarak gidilmesi daha uygun olmaktadır.

Karabük Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Karabük Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Karabük Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0370 418 82 00

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Babasultan Mahallesi Han Arkası Sokak Eskiçarşı / Safranbolu

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Karabük Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Personelleri odaları ve temizliği çok güzeldi tavsiye ederiz. Kahvaltıda lezzetli idi otoparkı olması ve araçımız için park yeri olması çok iyi oldu eski çarşıya yürüyerek ulasabildik çarşıda park yeri bulmak zor olduğu için yürüyerek gitmemiz çok iyi oldu.
Güler yüzlü hizmeti var tarihi dokuyu yaşatan güzel bi konukevi. Güvenlikleri garsonları çok nazik davranıyorlar. Kahvaltısı da çok güzeldi. Fiyat olarak da çok uygun yolu düşen herkese tavsiye ederim.
Çok memnun kaldık. Suit oda ve odalar çok büyük. Çalışanlar çok tatlı insanlar. Güvenlik görevlisi hasan abiye bizleri güzel bir şekilde ağırladığı için teşekkür ediyoruz. Konuk evinde çalışan ünv. öğrenci arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Suit oda 500 TL sabah kahvaltısı dahil. Kahvaltı çok güzel.
Harika bir tecrübe oldu bizim için. Hem otantik bir konakta kalıyorsunuz hem de eski şehir merkezinin tam göbeğindesiniz. Her yere yürüyerek gitmeniz mümkün. Konukevinin otoparkının olması da ayrı bir güzellik, turistik bir yer olduğu için park problemi var çünkü. Odalar oldukça temizdi, yatak ve yastıklar çok rahattı. Personel çok kibar, Turizm Fakültesi öğrencilerinden oluştuğu için çok dinamik ve güleryüzlüler. Bahçesi de çok güzel, kahvaltının dahil olması da yine bir kolaylık sağladı, her şey çok hijyenik ve lezzetliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Çiçeklerle bezenmiş bir bahçe güler yüzlü personeller karşılıyor sizleri.Odaların otantik havası temizliği görülmeye değer. Yemekler leziz taze pişmiş ekmekler… Yine yeniden Safranbolu ya yolumuz düştüğünde tek adresimiz olacak.

Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Karabük Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın