Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Karabük Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Karabük ilinin merkezinde bulunan ve şehir merkezine 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan Karabük Polis Evi lezzetli yemekleri ve güvenli yapısı sayesinde popüler bir konaklama mekanı olmaktadır.  Şehrin bir çok yerine yakın mesafede yer almasının yanında bir çok illere giden güzergah üzerinde bulunması sebebiyle konaklama olarak yüksek oranda tercih edilmektedir.

Karabük Polisevi lezzetli yemekleri ilede kendine hayran bırakan bir işletme olmaktadır. Sabah açık büfe kahvaltısı ve diğer öğünlerde tabldot yemekleri ile hem bütçe dostu olmakta hemde lezzeti ile sizleri şaşırtmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Karabük Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Karabük Polis Evi Fiyatları , Karabük Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Karabük Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Karabük Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Karabük Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Karabük Polis Evi Telefonu 0370 412 61 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karabük Polis Evi Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Karabük Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Karabük Polis Evi Adresi Ergenekon Mahallesi, Ergenekon Cd. No:14, 78200 Merkez – Karabük adresinde yer almaktadır.

Karabük Polis Evi Konumu Nerede

Karabük Polis Evi Konaklama Yorumları

Odalar temiz ve düzenliydi. Yemekleri lezzetli. Çoğu Polisevinin aksine tabldot usülü de olsa akşam sıcak yemek bulabiliyorsunuz. Biftek yemeniz tavsiye ederim.
Harika bir yer. Odalar gayet temiz ve düzenli. Dikiş seti, şampuan,duş jeli,ayakkabı parlatıcı, ayakkabı çekeceği vs odalarda herşey mevcut. Restoran kısmı temiz,düzenli. Yemekler güzel ve fiyatlar çok uygun. Karabük merkeze yürüyüş mesafesinde. Karabuk’un her yerinden minibüs var. Oda fiyatları da uygun.
Ramazan menüleri oldukça iyi düşünülerek hazırlanmış. Restaurant bölümü geniş ve ferah. Kamu kurumu olması nedeniyle fiyat politikaları piyasanın çok altında. Her şey için teşekkürler, emeğinize sağlık…
Odalar eski fakat temiz, çalışanlar güleryüzlü, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.
Giriş çıkışlarda bir problem yaşamadım. Oda temizliği güzeldi. Ufak kullanacağınız kişisel temizlik malzemelerini falan eksiksiz getiriyorlar kısaca hem uygun hem güvenli hem de konforlu 😉

Karabük Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi
Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Karabük Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Karabük Polis Evi Fiyatları, Karabük Misafirhaneleri, Karabük Polis Evi Telefonu, Karabük Polis Evi Ücretleri, Karabük Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın