Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Safranbolu Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Karabük ilinin Safranbolu ilçesine bağlı Safranbolu Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Karabük şehrinin oldukça tarihi mekanlara ve meşhur Safranbolu tarihi evlerine ev sahipliği yapan Safranbolu ilçesi her yol binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Safranbolu Öğretmenevi ise de rahat bir konaklama sunan bir konaklama tesisi olmaktadır. 3 farklı lokasyonda konaklama hizmeti sunan öğretmenevi konforu uygun fiyata ön planda tutmaktadır.

Safranbolu Öğretmenevi Odaları; 27 oda ve 60 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı banyo ve lavabo bulunmaktadır. Safranbolu Öğretmenevi 3 farklı lokasyonda hizmet vermektedir.

Safranbolu Öğretmenevi Genel Olarak; restoran hizmeti, düğün salonu, öğretmenler lokali, bahçe, dinlenme salonu ve oyun salonu hizmetleri sunulmaktadır.

Safranbolu Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 8 km mesafededir.

Safranbolu Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Karabük ilinin Safranbolu ilçesine bağlı Safranbolu Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0370 725 24 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Safranbolu Öğretmenevi Adresi

Karabük ilinin Safranbolu ilçesine bağlı Safranbolu Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeni Mahalle Ünsal Tülbentçi Sokak No: 8 Safranbolu/KARABÜK adresinde yer almaktadır.

Safranbolu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 YILI HAZİRAN AYI İTİBARİ  İLE KONAKLAMA  ÜCRETLERİ  (Kahvaltı dahil)
 KİŞİ BAŞI PAYLAŞIMSIZ       (ODADA TEK KİŞİ KALMASI)
ÜYE /ÖĞRETMEN

750,00-TL

1.125,00-TL

                                                           KAMU

900,00-TL

1.350,00-TL

                                               SİVİL/DİĞER1.200,00-TL1.800,00-TL 
ÖĞRETMEN EMEKLİSİ 750,00 – TL1.125,00 -TL
EMEKLİ  ( % 15 İndirimli)765.00 – TL1.147,50- TL

Safranbolu Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Safranbolu Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Safranbolu Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Ocak sonunda geldim ve dönem itibarıyla çok kalabalık değildi. Odaları temiz ve iyi ısınıyor. Yatakları konforlu. Personel güleryüzlü.
Konum olarak güzel bir yerde. Odalar pırıl pırıl. Safranbolu gezisi düşünenler için kalınabilecek en güzel yerlerden biri. Resepsiyonda görevli Fatih Bey’in nazik ve güleryüzlü yaklaşımı içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
Uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra kendimizi zor attığımız küçük ve güzel öğretmenevi. Bir çok ögretmenevinde kaldım, çalışanların her konuda yardımcı olması ve güler yüzlülüğü ; odaların , lavabo ve banyoların temizliği noktasında 5 Yıldızı kesinlikle hakediyor. Özellikle Fatih bey’e ve Şaziye Hanım’a çok teşekkür ederim.
İlk kez gitmiş olduğumuz Safranbolu gezimizde öğretmen evinde konaklama şansımız oldu. İyi ki öğretmen evini tercih etmişiz. Gerek hijyen gerek misafirperverlikleriyle harika bir konaklama sağlandı. Özellikle bizlerle yakından ilgilenen Fatih Bey ve Büşra Hanıma çok teşekkür ederiz… Bu güzel ve samimi ortamda herkesin konaklamasını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim…
Her şey çok güzeldi. Tüm çalışanlara özellikle Fatih Bey ve Büşra Hanıma teşekkürlerimi iletmek isterim. Her konuda çok yardımcı oldular. Güleryüzlü ve sıcakkanlı insanlarla karşılaşmak günümüzü güzelleştirdi. Temizlik konusunda hiç tereddüt etmenize gerek yok. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yolunuz Safranbolu’ya düşerse kesinlikle Öğretmenevinde konaklamanızı tasviye ederim.

Safranbolu Öğretmenevi Telefon Numarası, Karabük Safranbolu Öğretmenevi Adresi Konumu, Safranbolu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Safranbolu Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın