Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kilis Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Kilis ili şehir merkezinde yer alan Kilis Polis Evi, şehir merkezine 2km mesafede yer almaktadır. Şehri kuş bakışı görebileceğiniz bir konumda yer alan Kilis Polisevi gece manzarası ile aklınızda unutulmaz bir an bırakmaktadır.

Kilis Polis Evi konaklama olarak topamda 48 oda ve 80 yatak kapasitesi olarak hizmet vermekte olup, çocuk parkı, restoran, kafeterya, dinlenme salonu, spor salonu, halı saha, oyun salonu, basket sahası, otopark gibi hizmetleri sunmaktadır.

Lezzetli yemeklere ev sahipliği yapan Kilis Polisevinde hem tabldot hemde ızgara tarzı yemekler sunulmaktadır. Lezzetli yemeklerinin ve mükemmel şekilde demlenmiş sıcak içecekleri ile keyifli bir vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kilis Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Kilis Polis Evi Fiyatları , Kilis Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kilis Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Ulu Camii
 2. Kilis Kalesi
 3. Hz. Nuh Peygamber Türbesi
 4. Şeyh Mutahhar Camii
 5. Kilis Müzesi
 6. Sultan Abdulhamid Han Külliyesi
 7. Elbiseci Çarşısı

Kilis Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kilis Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kilis Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kilis Polis Evi Telefonu (0348) 814 14 24  –  (0348) 813 80 07 — 0553 878 07 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kilis Polis Evi Adresi

Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu poliseviEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kilis Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Kilis Polis Evi Adresi Ekrem Çetin Mahallesi, Vali Konağı Yanı No:75, Merkez/Kilis adresinde yer almaktadır.

Kilis Polis Evi Konumu Nerede

Kilis Polis Evi Konaklama Yorumları

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi polisevlerinden biri,ızgara lahmacun ve fast food servisi var aile odaları mevcut ve klimalı
Muhteşem bir yazlık ve kışlık bölümleriyle ailece gidilebilecek ender yerlerden biri yemekler kebab balık tavuk her türlü kebab çeşitleriyle enfes tadıyla lezzetiyle hijyen bir lokanta polis evi
Tüm Kilis ayaklarinizin altinda.mükemmel bir manzarasi var.Restorantida guzel kalmak icin gelmeseniz bile yemek yemeye gelinebilir..
Konumu çok havalı, ferah bir yerde. Yemekleri de hem temiz hem lezzetli. Personelleri ise çok ilgili
Gerçekten mükemmel bir polisevi yeri çok hakim yerde kilis tamamen gözlerinin önünde çalışan personel arkadaşlar çok nazik ve güler yüzlü yemekleri harika fiyatı çok uygun. Çok memnun kaldım. Kilisin en serin yeri diyebilirim…

Kilis Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kilis Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Kilis Polis Evi Fiyatları, Kilis Misafirhaneleri, Kilis Polis Evi Telefonu, Kilis Polis Evi Ücretleri, Kilis Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın