Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kilis Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Kilis ilinin Merkez ilçesine bağlı Kilis Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Şehrin merkezi konumunda bulunan Kilis Öğretmenevi rahat ve konforlu bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Huzur dolu bir konaklama fırsatı sunarken aynı zamanda merkezi konumu sayesinde bir çok tarihi mekana kolaylıkla ulaşabilmenize imkan sağlamaktadır.

Not: Kilis Öğretmenevi 6 Şubat depreminde hasar görmüş olup, yeni binasına taşınmıştır. 

Kilis Öğretmenevi Odaları; 46 oda ve 101 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, elbise dolabı, banyo, lavabo kesintisiz sıcak suyu bulunmaktadır.

Kilis Öğretmenevi Genel Olarak; restoran hizmeti, öğretmenler lokali, konferans salonu, bahçe, kuaför hizmetleri sunulmaktadır.

Kilis Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Kilis Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Kilis ilinin Merkez ilçesine bağlı Kilis Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0507 607 57 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kilis Öğretmenevi Adresi

Kilis ilinin Merkez ilçesine bağlı Kilis Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ekrem Çetin Mahallesi, Profesör Doktor Ali Görpe Vaddes, Erkek Öğrenci Pansiyonu No:4 Merkez – Kilis  adresinde yer almaktadır.

Kilis Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevinne ait güncel konaklama fiyatları paylaşılmamıştır.

Kilis Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Kilis Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Kilis Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Kilis öğretmen evi şehrin tam merkezinde her yere yürüme mesafesinde bulunuyor. Buradan çevredeki tarihi sabun hane (yeni ismiyle Kilis müzesi) ve tarihi camilere ve mekanlara yürüyerek gidebilirsiniz. Yemek yiyebileceğiniz güzel restoranlar da öğretmen evi çevresinde bulunuyor. Arka sokaklarda aracınızı akşam park edebileceğiniz yer bulabilirsiniz. Odalar temiz, duş ve sıcak su imkanı var. Kahvaltıyı öğretmen evi arkasındaki bahçede yavru kediler ile birlikte yapmak çok hoş.
Kilise tayin olduğum hafta öğretmen evinde kaldım.odaları temiz. Odalarda klima TV , buzdolabı ve banyo bulunuyor.sabah 8 ile 09 arası kahvaltısı ücretsiz.çok memnun kaldım. Kayıt ve rezervasyon işlerinde yardımcı olan Neşe hanıma da tşk ederim
İkinci gelişimiz oldu üçüncü olursa yine geliriz şehrin merkezinde her yere yakın hem uygun fiyat hem temiz kahvaltı dahil uygun fiyatla öğlen akşam yemeği var düşünmeden gidin
Bir gece konakladık suit odada çok süper bir oda idi çok rahat uyuduk.Ahmet Bey ve Neşe Hanım çok ilgilendiler. Merkez de konumu gezeceğimiz yerlerin çoğunu yürüyerek gezdik.
Kilis öğretmen evinde 5 günlük konakladım çok memnun kaldım kilise yolu düşenlere tavsiye ederim temiz ve her ihtiyaca cevap veren bir yapıya sahip özellikle resepsiyon çalışanı neşe hanım çok çalışkan her yere yetişiyor maşallah.

Kilis Öğretmenevi Telefon Numarası, Kilis Kilis Öğretmenevi Adresi Konumu, Kilis Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kilis Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın