Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kastamonu Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Kastamonu Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Kastamonu, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel açıdan zengin bir ilimizdir. Kastamonu’da yer alan Polis Evi de, şehrin tarihi dokusuyla uyumlu mimarisi ve modern imkanlarıyla dikkat çekmektedir.

Kastamonu Polis Evi, şehrin merkezinde yer almaktadır ve çevresinde birçok tarihi yapı ve turistik mekan bulunmaktadır. Bu sayede, Kastamonu’yu ziyaret eden turistlerin de tercih ettiği bir konaklama mekanı olmuştur. Polis Evi’nin konumu aynı zamanda şehir merkezindeki iş yerlerine ve alışveriş merkezlerine de yakın olması nedeniyle iş amaçlı seyahat edenler için de uygun bir konaklama seçeneğidir.

Kastamonu Polis evi en önemli özelliği olarak birbirinden lezzetli yemeklere ev sahipliği yapan bir restorana sahiptir. Gelen misafirler birbirinden lezzetli yemekleri tatma imkanı bulmaktadır.

Kastamonu Polis Evi toplamda 42 oda ve 112 yatak kapasitesine sahiptir. Kastamonu Polis Evi otogara 12km şehir merkezine 2km, havaalanına 10km ve Ilgaz kayak merkezine 35km mesafede yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Kastamonu Polis Evi Fiyatları , Kastamonu Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kastamonu Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kastamonu Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kastamonu Polis Evi Telefonu 0366 212 05 66 – 0366 212 81 67 – 0505 318 37 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Polis Evi Adresi

Kastamonu Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kastamonu Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Kastamonu Polis Evi Adresi 0Saraçlar Mahallesi, Huzurevi Caddesi, No:50 Polisokulu Yanı Merkez – Kastamonu  adresinde yer almaktadır.

Kastamonu Polis Evi Konumu Nerede

Kastamonu Polis Evi Konaklama Yorumları

Kastamonuda uygun fiyata kaliteli bir yer olsun diyorsanız tek adres. Temizlik kahvaltı güler yüz 10 numara
Ilgaz Kayak Merkezine 40 km, yaz ayında tercih edebileceğiniz dünyanın 3. harikası Horma Kanyonu 110 km, Büyük şehirlerin stresinden kurtulmak isteyen cüzzi miktar ödeme yaparak Cuma gününden gelip konaklayip Cumartesi programını yapıp pazar günü de rahatlıkla ikametlerine dönebilirler. Kastamonu Polisevi temiz ferah bir ortam sunuyor.
Evladımızın yemin töreni için geldiğimiz Kastamonu’da bir gece konakladığımız polis evinde gösterilen yakınlık, sıcaklık ve güleryüz için çok teşekkürler , Allaha emanet olunuz.
Bu fiyata bu kalite bizi çok şaşırttı. Personeli güler yüzlü iyi niyetli odaları gayet güzel çok memnun kaldık herşey için teşekkürler
Oda, banyo tertemizdi. 2 gün sonra bir daha temizlik yapılmasını rica ettik. Bizi kırmadılar. Kasım ortasında kaldık. İçerisi sıcacıkyı. Pike yatmak için yeterliydi. Görevliler yardımsever ve güler yüzlü idi. Memnun kaldık.

Kastamonu Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kastamonu Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kastamonu Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Kastamonu Polis Evi Fiyatları, Kastamonu Misafirhaneleri, Kastamonu Polis Evi Telefonu, Kastamonu Polis Evi Ücretleri, Kastamonu Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın