Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi
Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi
4.8/5 - (6 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Lüleburgaz Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Lüleburgaz Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Karayolları 11. Şube Şefliğine bağlı olan Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi yol güzergahlarınızda, tatil planlarınızda değerlendirebileceğiniz güzel bir misafirhane olmakla birlikte uygun fiyatı ile cebe hitap eden bir misafirhane olmaktadır.

Kamu personellerinin sıklıkla tercih etmesinin yanında güzel ve bir o kadar da güvenilir olması sebebiyle kamu personellerinin her zaman tercih edilen bir misafirhane olmaktadır.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0288 417 18 31 veya 0288 417 12 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Adresi

Lüleburgaz Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kocasinan Mahallesi, Sanayi 16. Sokak No:10 Lüleburgaz – Kırklareli adresinde yer almaktadır.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Konaklamak isteyenler için yol üstü güzel bir misafirhane olmaktadır. Konaklamak için ideal
bir gece kaldım bence idare eder ve kalınabilir.
kamu personelleri için bulunmaz bir nimet.

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Lüleburgaz Misafirhaneleri, Lüleburgaz Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Lüleburgaz Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir