Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Denizli Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Denizli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Denizli şehrinin kendine has güzelliklerini görebileceğiniz, aynı zamanda Denizli güzergahınızda konaklayıp dinlenebileceğiniz bir polis evi olmaktadır. Denizli ilinin merkezinde bulunan Denizli polis evi diğer polis evlerine nazaran oldukça mükemmel şekilde tasarlanmış odaları, kafeteryası, yemekhanesi, düğün salonu, Suit odaları, ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Denizli Polisevi toplamda 54 oda ve 107 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır. Odalarının içerisi ise eksiksiz bir 5 yıldızlı otel konseptinde sunulmaktadır. Polis evi mükemmel hizmet anlayışını kamu güvencesinde sunarak hem uygun fiyatlara ev sahipliği yapmakta hemde Polis Teşkilatı mensuplarına ve diğer kamu personellerine uygun fiyatıylada hizmet sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Denizli Polisevinde konaklamak isteyenler için, Denizli Polisevi Fiyatları , Denizli Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Denizli Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Denizli Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Denizli Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Denizli Polisevi Telefonu TELEFON :0 (258) 213 76 56   TELEFON :0 (258) 213 76 57  TELEFON : 0 505 318 2016   telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Denizli Polisevi Adresi

Denizli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Denizli Polisevinde konaklamak isteyenler için; Denizli Polisevi Adresi Çamlaraltı Mahallesi, Üniversite Caddesi no:26 Kınıklı – Denizli adresinde yer almaktadır.

Denizli Polisevi Konumu Nerede

Denizli Polisevi Konaklama Yorumları

* Odalar gayet temiz ve konforlu. * Restoran ve kafeterya çok hesaplı. * Üniversitenin karşısında, gezilecek bir çok yere uygun bir konumda yer alıyor.
Sadece restaurant ve cafe kısmını kullandım. Yemekleri lezzetli ve kamu çalışanları için fiyatları uygun. Cafe bölümünün de fiyatları özel işletmelere kıyasla uygundu. Güzel bir bahçesi var. Ayrıca bol miktarda yaş pasta vardı ve pastane fiyatına göre daha uygundu bir dahaki doğumgününde denemeyi düşünüyorum.
Şehrin göbeğinde üniversitenin karşısında nezih bir ortam oturum çay içeceğiniz nefis yemekler yiyebileceğiniz düğününüz davetiniz varsa düzenleyebileceginiz bahçeli ulaşımı kolay güzel bir mekan. Kamu çalışanlarına fiyatlar daha uygun tabiki ispatlarsanız. Pastaları taze güzel.
Devletimizin bu şekilde bir tesis yapmasından çok mutlu oldum çok güzel ve temiz inşallah tüm şehirler lerimeize bu şekilde tesisler yapilir Allah devletimize zeval vermesin daima baki kılsın bu arada çalışan arkadaşlarımıza da teşekkür ederim
Havuzu var. Yemekhanesi nezih. Fiyatlar ucuz. Girişte güvenlik için görevli polislerimiz var. Daha ne olsun

Denizli Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Denizli Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Denizli Polisevi Fiyatları, Denizli Misafirhaneleri, Denizli Polisevi Telefonu, Denizli Polis Evi Ücretleri, Denizli Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Denizli Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Gördüğüm en güzel polis evlerinden biri. Denizli de güzel bir şehir. Konuk
  severliğinizden dolayı teşekkür ederiz.

  Yanıtla

Yorum yapın