Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Çanakkale Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Çanakkale Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Çanakkale şehri merkezinde bulunan Çanakkale Polis evi hem konaklama hem restoran hemde kafeterya olarak tercih edebileceğiniz kendisine hayran bırakan güzellikte bir polisevi olmaktadır. Toplamda 19 oda ve 37 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.

Sunduğu olanakların en üstünde kafeterya hizmeti ve 70 kişilik restoranı ve boğaz manzarası ile boğazın mükemmel güzelliğini seyretmenize olanak sağlamaktadır.

Çanakkale Polis evi konaklama hizmeti, restoran hizmeti, pastane, kafeterya, toplantı salonu, pastane gibi hizmetleri ile her türlü iş ve işlemlerinize sizlere yardımcı olmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Çanakkale Polisevinde konaklamak isteyenler için, Çanakkale Polisevi Fiyatları , Çanakkale Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Çanakkale Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Sıcak su
 4. Klima
 5. Kablosuz internet
 6. Elbise Dolabı
 7. Banyo
 8. Lavabo
 9. Saç Kurutma Makinesi
 10. Resepsiyon

Çanakkale Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Çanakkale Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Çanakkale Polisevi Telefonu 0505 318 17 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Polisevi Adresi

Çanakkale Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Çanakkale Polisevinde konaklamak isteyenler için; Çanakkale Polisevi Adresi Kemalpaşa Mahallesi Kayserili Ahmet Paşa Caddesi No:3 Merkez Çanakkale  adresinde yer almaktadır.

Çanakkale Polisevi Konumu Nerede

Çanakkale Polisevi Konaklama Yorumları

Menüdekiler uygun fiyatlı ve lezzetli, manzarası harika 💯😍 Konum olarak tam merkezde, kordonda yer alıyor. Yürüme mesafesinde çoğu yere ulaşabilirsiniz. Avm’ler hariç, onlar yürüyerek yarım saat civarı sürecektir. Özellikle bahar ve yaz aylarında gündüz saatleri yer bulmak zor oluyor, kışın daha boş oluyor. Nakit geçmiyor. …
Denize sıfır manzarası büyüleyici. Odalar çok geniş mobilyalar yeni. Banyolar da tasarımı hoş ve çok temizdi. Çok memnun kaldığımız polis evlerinden biri oldu.
Gayet güzel manzarası zaten ortada fiyatlar Çanakkale’nin en uygun yeri
Aileniz ile güvenle oturup bişeyler yiyip içip dinleneceginiz nezih ferah gayet temiz bir yer.
Çanakkale iskelesine yakın oturulacak en güzel yerlerden biri. Temiz ve güzel hizmet alabileceğiniz iyi bir Cafe restoran.
Geçen yıl Çanakkale polis evinde 6 arkadaşımla Bir gün kaldım çok güzel hizmet verildi oradaki polis memurada calışan hizmetliyede tşk ederim Allah onlardan razı olsun

Çanakkale Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Çanakkale Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Çanakkale Polisevi Fiyatları, Çanakkale Misafirhaneleri, Çanakkale Polisevi Telefonu, Çanakkale Polis Evi Ücretleri, Çanakkale Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın