Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sivas Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Sivas Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Sivas ilinin tam merkezinde bulunan Sivas Polisevi mükemmel şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiş konforlu odaları sayesinde tüm ülkede adından söz ettiren bir işletme olmaktadır. 5 yıldızlı otellere benzeyen konforlu odaları, banyosu, tuvaleti, resepsiyonu, restoranı, düğün salonu, kafeteryası ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Sivas Polisevi toplamda 68 konaklama odası ile hizmet vermektedir. 250 kişilik düğün salonu hizmeti ile, düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyonlar için tercih sebebi olmaktadır.

Sivas Polisevi şehir merkezinde bulunması sebebi ile bir çok tarihi ve kültürel mekana oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Sivas Polisevi olarak Sivas şehrini gezebileceğiniz mekanların çokluğu uygun fiyatı ile unutulmayacak bir an yaşatmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Sivas Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Sivas Polisevi Fiyatları , Sivas Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Sivas Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Sivas Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Sivas Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Sivas Polis Evi Telefonu 0346 215 11 07 – 0505 318 58 12 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sivas Polisevi Adresi

Sivas Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Sivas Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Sivas Polis Evi Adresi Kızılırmak Mahallesi, Şehit Mehmet Fethi Akyüz Cad. Emniyet Müdürlüğü yanı Merkez – SİVAS adresinde yer almaktadır.

Sivas Polis Evi Konumu Nerede

Sivas Polisevi Yorumları

Öğretmenler kalabiliyor. Personel ilgili ve ortam güzel. Odalar temiz ve bakımlı. Kahvaltı ücretli ama oda fiyatı zaten çok uygun. Genel olarak memnun kaldık tekrar geldiğimizde kalabiliriz.
Sivas’a dışardan gezmek amacıyla ailecek gelmiştik. İnanılmaz derecede konforlu güzel ultra lüks bir konaklama evi. Tuvaleti banyosu tertemiz. Keza aynı şekilde yatağı her şeyi. Biz bir çok polis evinde kaldık. Ama en iyisi burası benim gözümde. ☺️ Çalışanlar da çok ilgili ve sıcak Güleryüzlü insanlar. Herşey için çok teşekkür ederim. 🤎🫶🏻🇹🇷
Çok temiz, bakımlı odaları, güler yüzlü personeli vardı. Fiyatları da çok uygundu. teşekkürler, cok nezih bir ortamdi.
Çok temiz ve nezih bir ortamı var . Sivas’ta diğer mekanlara göre fiyatı da gayet uygundu . Çalışanlar çok ilgili . Eşyalar ve bina yeni .
Büyük bir polisevi Çalışanlarıyla, hizmetiyle, temizliğiyle çok güzel bir tesis. Tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Sivas Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Sivas Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Sivas Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Sivas Polisevi Fiyatları, Sivas Misafirhaneleri, Sivas Polis Evi Telefonu, Sivas Polis Evi Ücretleri, Sivas Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Sivas Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu” üzerine bir yorum

Yorum yapın