Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Rize Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Rize Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Rize ilinin merkezinde yer alan Rize Polisevi eşsiz deniz manzarası ve çay bahçesi görüntüsüyle kendisine hayran bırakmaktadır.  Toplamda 150 yatak kapasitesi bulunan Rize Polisevi aynı zamanda restoran, kafeterya ve teras katı bulunmaktadır.

Rize Polisevi güzellikleri ve eşsiz lezzetlerle donatılmış masaları kendisine hayran bırakmaktadır. Rize Polisevi Mükemmel manzarası ve 5 yıldızlı otel konseptinde sunulan odaları sayesinde, otelde mi misafirhanede mi olduğunuzu anlayamayacaksınız.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Rize Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Rize Polisevi Fiyatları , Rize Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Rize Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Ayder Yaylası
 2. Fırtına Vadisi
 3. Rize Kalesi
 4. Ziraat Botanik Bahçesi
 5. Rize Müzesi
 6. Çay Fabrikaları
 7. Rize İkizdere Şelaleleri
 8. Rize Atatürk Köşkü

Rize Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Rize Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Rize Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Rize Polis Evi Telefonu 0505 318 53 17 – 0464 223 44 21 – 0464 223 79 30  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Rize Polisevi Adresi

Rize Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Rize Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Rize Polis Evi Adresi Alipaşa Mah. Meydanlar Sokak No:4 RİZE adresinde yer almaktadır.

Rize Polis Evi Konumu Nerede

Rize Polisevi Yorumları

Keşke 10 yıldız olsa da 10 yıldız verebilsek. Kim bilir kaç tane misafirhane de konaklamışızdır ama böylesine güzel olanda hiç konaklamamıştık. Harikanın ötesinde mükemmel bir yer. Manzarası enfes. Odalar çok iyi. Çift kişi 160 TL ücreti ücreti var. Rize’ye giderseniz başka bir yere bakmanıza hiç gerek yok.
5 yildizli otelden farksiz odalar genis konforlu ve temiz manzara ise super.evet konum olarak tirmanmaniz gerekiyor merkezi degil ama manzara ve odalar bunu kapatiyor.fiyatlar makul.kahvalti ekstra ucretli acik bufe 20₺ dan basliyor.araciniz varsa konum olarakta sıkıntı yasamazsiniz
Karadeniz gezimiz için konakladık.Yol biraz yokuş olsada manzara mükemmeldi. Beş yıldızlı otel konforundaydi. Fiyatları cok uygundu.
Çok güzel çalışanlar güler yüzlü deprem dolayısıyla gittik dağın tepesinde caybahceleri ve deniz çok güzel görünüyor tam dinlenecek yer
3 gece konakladim burada. Şimdiye kadar kaldığım polisevleriyle kıyaslayacak olursam; en temizi, kışın en sıcağı, en güzel manzaralı (deniz ve yeşil) ve en class olanı.! Fiyat zaten çok çok uygun bir kişi 80 TL. Toza alerjim olması sebebiyle hassasiyetim var. Ne toz vardı ne kir. I like Rize polisevi ❤️

Rize Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Rize Polisevi Fiyatları, Rize Misafirhaneleri, Rize Polis Evi Telefonu, Rize Polis Evi Ücretleri, Rize Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Rize Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Tüm odaları 2 kişilik . 3 kişi kalmak isterseniz ek yatak atıyorlar. Kamu personeline kişi başı 200₺ , odaya ek yatak alırsanız 3 kişi 500₺ ye konaklayabiliyorsunuz. Şehirin girişinde ve köy içinde. Yolları zorlu gözükse de gittiğinize değer. Bir dahaki gelişimizde de tercihimiz burası olacaktır. Ücrete kahvaltı dahil değildir. Biz 5 kişilik kahvaltı için 200 ₺ ödedik. Kahvaltı fiyatlarını çok uygun tutmuşlar. 21.04.2023

  Yanıtla

Yorum yapın