Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Sivas Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Sivas Karayolları Misafirhanesi
Sivas Karayolları Misafirhanesi
4.2/5 - (9 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Sivas Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Sivas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Sivas Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Sivas ilinin merkezinde bulunan Sivas Karayolları 16. Bölge Müdürlüğüne bağlı Sivas Karayolları Misafirhanesi kamu güvencesinde sunulan kaliteli misafirhanelerden biri olmaktadır. İlgi çekici olmasının yanında oldukça uygun fiyatları ilede akıllarda yer edinen bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde sunduğu hizmetleri ile hem konaklama hem kafeterya hemde restoran hizmeti ile ailenizle birlikte güzel anılar geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi şehrin göbeğinde oldukça güzel bir konumda yer almasının yanında, tüm tarihi mekanlarında iki adım mesafesinde bulunmaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Sivas Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Sivas Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0346 227 82 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sivas Karayolları Misafirhanesi Adresi

Sivas Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Sivas Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kümbet Mevkii, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, No:39 Merkez – Sivas adresinde yer almaktadır.

Sivas Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Sivas Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Karstan yola çıkıp Sivas Karayolları Misafirhanesinde konakladık. Personel bize çok sıcak davrandı. Çocuklarımızla ilgilendiler. Her konuda bize yardımcı oldular. Yemekler leziz. Aşçı abimiz döktürmüş. Konaklamak için tek geçerim. Güleryüzlü insanların olduğu huzurlu bir ortam. İşini severek yapan insanlara teşekkürler
Karayolları cafetaryası temiz sessiz sakin ve güzel özellikle lahmacun çok leziz
Çok güzel odaları güzel ve yeterli ben memnun kaldım.
Sivasta bulunabilecek en güzel misafirhanelerden biri beğendim açıkcası

Sivas Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sivas Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Sivas Misafirhaneleri, Sivas Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Sivas Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir