Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adana Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Adana Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu
Adana Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu
post

Adana Orduevinde konaklamak isteyenler için, Adana Orduevi Fiyatları , Adana Orduevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Adana Orduevi Adana ilinin Çukurova merkez ilçesinde yer almaktadır. Bir çok kültürel etkinlik ve merkezi adreslerin yanında yer alması sebebiyle yoğun bir ilgi alakanın mensubu olmaktadır.

Açık alanda yer alan çay bahçesi sayesinde huzur dolu bir atmosfer yaşamanıza olanak sağlamakla birlikte birbirinden leziz sunulan yemekleri sayesindede damak zevkinizi yukarı çıkarmaktadır.

Adana Orduevi konaklamak isteyenler önceden rezervasyon yaptırmaları faydalı olacaktır. Yoğun bir ilgiye sahip bir misafirhane olan Adana Orduevi iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

Adana Orduevi Telefon Numarası İletişim

Adana Orduevi konaklama yapmak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için Adana Orduevi Telefonu 0322 233 08 97

Adana Orduevi Adresi

Adana Orduevi Fiyatları Adresi ve TelefonuAdana Orduevi konaklama yapmak isteyenler için; Adana Orduevi Adresi Güzelyalı Mahallesi, 81038. Sokak, Çukurova/Adana 

Adana Orduevi Konumu Nerede

Adana Orduevi Yorumları

Odaları temizdi, tatillik oteller gibiydi. Kafeteryası, restoranı, kuaförü, berberi, oyun salonu hemen hemen her şeyi vardı. Manzarası da denizi görüyordu.
Çok güzel bir ordu evi deniz manzaralı odaları var.cok beğendim temiz titiz ama lakin yer bulmak çok ama çok zor
Çok güzel manzarası var. Profesyonel hizmet sunuyorlar. Sahil çok yakın. Sahil de Bıcı bıcı deneyin derim.( Benim pek ilgimi çekmedi ama denemedim demeyeceğim)
3 gün kaldım , çok güzel ,kesinlikle tavsiye ederim ,gerek yemek konusunda gerek kaldığım oda konusunda çok memnun kaldım , personel konusundada herhangi bi olumsuzluk yaşamadım,çok ilgililer,her konuda Yardımcı olmaya çalıştılar , teşekkürler🙏

Adana Orduevi Resimleri Fotoğrafları

Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Resimleri Adana Orduevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Adana Orduevi Fiyatları, Adana Orduevi Telefonu, Adana Orduevi Ücretleri, Adana Orduevi Konaklama Yorumları, Adana Orduevi Konumu, Adana Orduevi Adresi

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir