Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Batman Polisevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

4.2/5 - (4 votes)

Batman ili merkezinde bulunan Batman Polisevi profesyonel hizmet anlayışını ilke edinmiş personelleri ve yönetim kadrosu sayesinde evinizde hissetmenizi sağlayan bir hostel olarak hizmet sunmaktadır.

Batman İl Emniyet Müdürlüğü içerisinde yer alan Batman Polisevi Otel hizmeti, restoran, kahvaltı, düğün salonu, kuaför, terzi, çamaşırhane gibi hizmet sunmaktadır.

Kamu personellerinin uygun bir şekilde konaklamalarına, tatil planı yapmalarına veya eğitim seyahatlerinde hem güvenerek hemde bütçe dostu olması sebebiyle büyük bir ilgi duyulmaktadır Batman Polisevine.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Batman Polisevinde konaklamak isteyenler için, Batman Polisevi Fiyatları , Batman Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Batman Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Batman Polis Evi Sunulan Hizmetler

 • Otel Hizmeti
 • Restoran
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Çamaşırhane
 • Kuaför Hizmeti
 • Organizasyon alanı
 • Terzi Hizmeti

Batman Polisevi Restoran Çalışma Saati

Kahvaltı Saati             : 08:00- 09:00

Öğle Yemeği               :12:00- 13:00

Akşam Yemeği            :18:00- 21:00

Batman Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Batman Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Batman Polisevi Telefonu 0488 214 30 68 – 0505 318 72 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Batman Polisevi Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Batman Polisevinde konaklamak isteyenler için; Batman Polisevi Adresi Turgut Özal Bulvarı Kültür Mahallesi No:297/B İl Emniyet Müdürlüğü Merkez – Batman adresinde yer almaktadır.

Batman Polisevi Konumu Nerede

Batman Polisevi Konaklama Yorumları

Konumu gayet güzel. Güvenli, odalar temiz.
Çarşaflar, odamız tertemiz, tuvalet normal seviyede, yemeği ve kahvaltısı güzeldi fiyatlar makul personel yardımcı ve güler yüzlü
Süper ortam süper ilgi alaka her çalışana ayrı ayrı teşekkür ederim

Batman Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri
Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri
Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Batman Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Batman Polisevi Fiyatları, Batman Misafirhaneleri, Batman Polisevi Telefonu, Batman Polis Evi Ücretleri, Batman Polisevi Konaklama Yorumları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir