Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Osmaniye Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Osmaniye Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Osmaniye ilinin merkezinde bulunana ve Şehrin hemen dışında bulunana doğal güzellikler, sessizlik, doğal manzarası, parkı, bahçesi ile kendisine hayran bırakan Osmaniye Polisevi yerli halk için bulunmaz eşsiz güzellikte bir işletme olmaktadır.

Osmaniye Polisevi toplamda 20 oda ve 36 yatak kapasitesi ile sunduğu hizmette, trambolin, spor aletleri, çocuk parkı, hayvanat bahçesi, restoran, hem açık hem kapalı düğün salonu, sauna, havuz gibi hizmetleri ile konaklama süresince dolu dolu bir gün geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Eşsiz güzellikte Çocuk oyun parkı ve hayvanat bahçesi ile çocuklarını bahçesinde güzel vakit geçirirken sizde rahatlıkla güzel bir sıcak veya soğuk içicek ile keyif sürebileceğiniz bir ortam sunulmuştur.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Osmaniye Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Osmaniye Polisevi Fiyatları , Osmaniye Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Osmaniye Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Osmaniye Kalesi
 2. Karatepe Aslantaş Milli Parkı
 3. Toprakkale Kalesi
 4. Osmaniye Müzesi
 5. Hasanbeyli Kaplıcaları
 6. Kastabala Antik Kenti
 7. Haruniye Şelalesi

Osmaniye Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Osmaniye Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Osmaniye Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Osmaniye Polis Evi Telefonu Gsm :0505 318 80 20 Tel :0328 825 95 95  —  0328 825 15 00  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Polisevi Adresi

Osmaniye Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Osmaniye Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Osmaniye Polis Evi Adresi D-400 Karayolu Üzeri Akyar Köyü Civarı Merkez – Osmaniye adresinde yer almaktadır.

Osmaniye Polis Evi Konumu Nerede

Osmaniye Polisevi Yorumları

Eşsiz bir doğa, çam ormanı içinde, şehrin tüm olumsuz etkilerinden uzak, şehre ulaşım kolay konumda, tertemiz odası, yatağı ve örtüleri, temiz banyo ve havluları, kliması, buzdolabı müthiş.Dinlendirici, huzur verici.
Odalar tertemiz, personel güler yüzlü, ilgi ve yaklaşım harika. Bulunduğu yer biraz sapa olsa da bahçesinin güzelliği ve personelinin ilgisi fazlasıyla her şeyi karşılıyor. Yok üzerinde konaklamak zorunda kaldığım ama harika bir yer.
Mamzara tek kelimeyle harika. Hizmet ve odalar gayet tertipli düzenli
Osmaniye’nin dışında, ortamı güzel, temiz bir konaklama yeri. Tesis ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterli. Bahçesi küçük bir hayvanat bahçesi gibi. Çocuklar için güvenle oynayabilecekleri alan, çocuk parkı var.
Osmaniye’de şehre çok yakın. Ama şehir gürültüsünden uzak. Sessiz, sakin bir yer. Odaları temiz. Resepsiyon ve Restaurant çalışanları çok nazik,güleryüzlüler. Oda fiyatları çok uygun…

Osmaniye Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Osmaniye Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Osmaniye Polisevi Fiyatları, Osmaniye Misafirhaneleri, Osmaniye Polis Evi Telefonu, Osmaniye Polis Evi Ücretleri, Osmaniye Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın