Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kars Hekimevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Kars Hekimevi Resimleri

Kars ilinin merkezinde yer alan Kars Hekimevi diğer adıyla Kars Sağlık Misafirhanesi, sağlık personellerinin ve kamu çalışanlarının rahatlıkla konaklayabilmelerine olanak sağlayan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Kars Hekimevi uygun fiyatlı bi konaklama hizmeti olmakla birlike otopark sıkıntısı olmayan bir işletme olmaktadır. Kars Hekimevi çevresinde br çok işletme bulunmakta olup, bir çok işletmenin yakanında yer almaktadır.

Kars Hekimevi tam kaşısında Kars Dsi Misafirhanesi yer almaktadır. Burada yer bulamayanlar için rahatlıkla karşısında bulunan diğer kamu misafirhanesinden yararlanabilmesine olanak sağlamaktadır.

Kars Hekimevi sunduğu hizmet fiyat performans açısından değerlendirdiğimiz oldukça uygun fiyatlı olmakla birlikte birçok ihtiyacınızı karşılayabilecek bir işletme olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kars Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kars Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Kars Hekimevi Numarası, Kars Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kars Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kars Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kars Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kars Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0474 213 61 83

Kars Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kars Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Kars Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Yenişehir Mahallesi  Ali Gaffar Okan Caddesi No:6 Merkez – Kars

Kars Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kars Hekimevi Konumu  :

Kars Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Kars Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Temiz ferah bir yer, fiyatlar uygun.Kahvalti ve yemek hizmeti verilmiyor. Şehir merkezine biraz uzak ama dolmuş var Ailenizle kalabileceğiniz güvenilir bir yer.
Hem ucuz hem temiz. Ayrıca çalışan abi ve ablalar ilgili. Eğer Karsta orta halli bir otel arıyorsanız ilk tercihiniz olabilir.
Kesinlikle çok güzel ve ucuz bir yer Kars’a giden kimse otel aramasin direk buraya gelsin
Kars hekimevi çalışan personeli ve idarecisi ile kalınabilecek nezih yerlerin başında gelir hizmetlerinden dolayı teşekkürler.
Kars’a gittiğiniz zaman kalabileceğiniz en uygun yer, fiyatı çok iyi, merkeze ulaşımınız çok rahat

Kars Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Kars Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri
Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri Kars Hekimevi Resimleri

Kars Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Kars Misafirhaneleri, Kars Hekimevi Telefonu, Kars Hekimevi Ücretleri, Kars Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın