Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Cizre Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Şırnak ilinin Cizre ilçesine bağlı Cizre Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Cizre Öğretmenevi Şırnak il merkezine toplamda 38 km mesafede yer almaktadır. Nitekim Cizre ilçesi il merkezinden daha popüler bir hale gelmekte olup, bir çok tarihi ve kültürel mekan bu ilçede yer almaktadır.

Cizre Öğretmenevi Odaları; 67 oda ve 127 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, klima, kesintisiz sıcak suyu, banyo ve lavabo  bulunmaktadır.

Cizre Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, dinlenme salonu, açık büfe kahvaltı, otopark, lobi ve lokal hizmetleri sunulmaktadır.

Cizre Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 38 km mesafededir.

Cizre Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Şırnak ilinin Cizre ilçesine bağlı Cizre Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0486 616 15 29 – 0486 616 11 45 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Cizre Öğretmenevi Adresi

Şırnak ilinin Cizre ilçesine bağlı Cizre Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Alibey Mahallesi Meydanbaşı Caddesi No: 3 Cizre – Şırnak adresinde yer almaktadır.

Cizre Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

KAMU FİYATI
Normal Oda400 TL
Tek Kişi550 TL
Suit1400 TL
DİĞER SİVİLLER
Normal Oda450 TL
Tek Kişi600 TL
Suit1600 TL
ÇAMAŞIR ÜCRETİ 
Küçük Makina80 TL
Personel Kimlik100 TL
Tanıtıcı Kimlik Kartı100 TL
VİP Salon 5000 TL
Törenler(Yemekli Düğün) 10000 TL
Stand Açma(Günlük) 500   TL

Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV dahildir.

Fiyat tespit komisyonunca belirlenen fiyatlar 01.01.2024 tarihinden itibaren geçerlidir.

Cizre Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Cizre Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Cizre Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Karşılama güzeldi odalar temiz yataklar rahattı. Güncel fiyat 140 lirayd. 1 gece konakladım memnun ayrıldım. Teşekkür ederim
Suit odasında kaldık. Beklediğimizden de büyük çıktı. Çift kişilik yatağı olan bı oda ve iki yatak hazırlanmış başka bir oda vardı . Çok temizdi. Klima ve TV mevcut. Çok konforlu bir konaklama geçirdik.sedece duşu kötü duruyordu. Biz kullanmadık ama WC lavabo temizdi. Teşekkür ederiz.
Sessiz guzel. Öncelikli öğretmen ve memurların geldiği bir mekan. Birçok ilçedeki öğretmen evlerine kıyasla gidilecek bir yer. Cizre’de öğretmen çokluğu ve kiralık ev kıtlığı nedeniyle genelde boş yer olmayabiliyor. Gelmeden önce arayıp bilgi almanızda fayda var. Özellikle yeni atanan öğretmenlerin bir ay öncesinden yer ayırması kendi lehlerine olacaktır.
Cizrenin en güzel yerlerinden biri, odalar temiz ve ferah, terasında oturup okey oynayabilir ve çay kahvenizi içebilirsiniz
Çalışanları çok kibar ve ilgililer. Ayrıca odaları gayet temizdi

Cizre Öğretmenevi Telefon Numarası, Şırnak Cizre Öğretmenevi Adresi Konumu, Cizre Öğretmenevi Oda Fiyatları, Cizre Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın