Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Şırnak Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Şırnak Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Şırnak Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Şırnak DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Şırnak Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Şırnak ilinin Cizre ilçesinde faaliyet gösteren Şırnak Havalimanı Misafirhanesi oldukça güzel ve yeni bir binada tüm imkanları ile hizmet vermekte olan bir tesis olmaktadır.

Şırnak ilinin hem doğal güzelliklerini hemde insanlarının sıcakkanlılıklarını hissedebileceğiniz nadir misafirhanelerden olmaktadır.

Şırnak Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Şırnak Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0486 636 77 05 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Şırnak Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Şırnak Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Şırnak Havalimanı Lojmanları Düzova Köyü No:239 Cizre – Şırnak adresinde yer almaktadır.

Şırnak Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiŞırnak Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Şırnak Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şırnak Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Şırnak Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Yeme içme olayı var. Sessiz sakin Bi yer. Cizre merkeze 15 km felan mesafesi var
Bölge için muhteşem hizmet sunan bir terminal

Şırnak Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Şırnak Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Şırnak Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Şırnak Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Şırnak Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir