Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Şırnak ilinin il merkezinde bulunan Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi konaklama amacıyla gelen üniversite personelleri, kamu personelleri ve sivil vatandaşlarından konaklamasına olanak sağlayan bir misafirhane olmaktadır.

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi şehrin hemen dışında yer alan ortalama 10 dakkalık bir mesafede yer almaktadır. Misafirhanenin yeni olması sebebiyle otel konforunu aratmayan bir misafirhane olmaktadır. Sabahları açık büfe kahvaltısı ile güne dinamik başlamanıza olanak sağlamaktadır.

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi şehrin hemen dışında yer almakta olup, doğa huzur ve sessizliğin fırsatını sunmaktadır. Akşamları sade ve tatlı bir esintili doğa havası ile kendisine hayran bırakmaktadır.

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi konaklama odaları olarak tek kişilik konaklama çift kişilik konaklama ve suit konaklama olarak 3 farklı konaklama odası bulunmaktadır. Rahatlığı ve konforu bir rada sunarken aynı zamanda otel fiyatının neredeyse 5te1 fiyatına konaklamaya imkan sağlamaktadır.

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi oda içerisinde teknolojik ve modern yataklar, televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, elbise dolabı, çalışma masası, banyo, lavabosu, ısıtma ve soğutma sistemi ile kendinizi evinizde hissetmenize imkan sunmaktadır.

Şırnak Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Şırnak Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0486 216 40 08 / 80 05 Dahili: 1805-1803

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Mehmet Emin Acar Kampüsü Rektörlük Binası No:215 Merkez – Şırnak

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Temiz rahat güzel bir yer. Kahvaltı da veriyorlar. Sakin bir noktada zaten gürültü patırtı da yok dinlenebiliyor insan. Şehir merkezinden minibüsler ile gelinebilir.
Yeni yapıldığından dolayı otel standartlarında odalara sahip bir işletme.uygun fiyatlı kamu personelleri için oda ücretleri 110 TL kahvaltı hizmetinin dahil olduğu güzel bir kamu işletmesi.
Çok memnun kaldım çok temiz ve ferah odaları var ve çalışanlar güzel yüzlü her şey için teşekkürler
Temiz bir yer Şırnak şartlarında kalınabilecek ideal şartlara sahip bir yer. Fiyat olarak da uygun. Herkese tavsiye ederim .
Devlet Üniversitelerin Konuk Evleri arasında hem fiyat hem de hizmet açısından eşi ve benzeri olmayan yer

Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Şırnak Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın