Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Hatay Karayolları Misafirhanesi
Hatay Karayolları Misafirhanesi
5/5 - (10 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Hatay Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Hatay Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Hatay Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Hatay ilinin Antakya ilçesinde faaliyet gösteren Hatay Karayolları Misafirhanesi diğer adıyla Antakya Karayolları Misafirhanesi Karayolları 53. Şube Şefliğine bağlı olan Antakya Karayolları Misafirhanesi yeni binası ve birbirinden mükemmel odalara sahip olması sebebiyle tercih edilmektedir. Hatay Karayolları Misafirhanesi merkezi konumu sayesinde yüksek oranda tercih edilen misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Hatay Karayolları Misafirhanesini google.com Antakya Karayolları Misafirhanesi diyerekte aratarak bulabilirsiniz. Aşağıda hem konumuna, hem resimlerine, hem adresine, hem telefon numarasına ve kullanıcı yorumlarına yer verdik.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0326 221 07 04 —- 0326 221 11 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi

Hatay Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kavaslı Mahallesi, Atatürk Caddesi Odabaşı Antakya – Hatay adresinde yer almaktadır.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Hatay Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Hatay Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Gerçekten çok güzel bir misafirhane. 4 kişi 17 Kasım 2022 tarihinde 2 oda da konakladık.Fiyatı kişi başı 80 liraydı. Kahvaltı yoktu.Yolunuz Hatay’a düşerse kesinlikle burada kalmalısınız.
Çok beğenerek konakladık. Tertemiz, yeni bir tesis. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Fiyatlar çok uygun. Hatay’da konaklamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
İstanbul’dan geldik iki günlüğüne misafir kaldık bu kadar temiz bu kadar güzel hijyenik bir misafirhane Antakya’da yok yani ve Uğur Bey’in bu denli ilgisi hizmeti için çok çok teşekkür ederim tekrar gelsem sırf Uğur Bey’in verdiği hizmete müteşekkir olmak için burada konaklamak isterim teşekkürler iyi çalışmalar
Tesis çok temiz ve ferahtı. Odada saç kurutma makinesi bile vardı. Ortak mutfağı kullandık. Ender Bey’e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Sabiha-Perihan
Çok rahat bir gün geçirdik. Odalar yeni, eşyalar yeni. Havlular yumuşacıktı. Antakya’ ya bir kez daha gelirsem tekrar burada kalırım.
Şimdiye kadar gittiğim en iyi misafirhane idi. Yeni, ferah ve temiz odalar.Tek eksik kahvaltı olmamasi o da olursa süper olur. Teşekkürler

Hatay Karayolları Misafirhanesi

Hatay Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Hatay Misafirhaneleri, Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Hatay Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir