Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Hatay Karayolları Misafirhanesi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Hatay Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Hatay Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Hatay Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Hatay ilinin Antakya ilçesinde faaliyet gösteren Hatay Karayolları Misafirhanesi diğer adıyla Antakya Karayolları Misafirhanesi Karayolları 53. Şube Şefliğine bağlı olan Antakya Karayolları Misafirhanesi yeni binası ve birbirinden mükemmel odalara sahip olması sebebiyle tercih edilmektedir. Hatay Karayolları Misafirhanesi merkezi konumu sayesinde yüksek oranda tercih edilen misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Hatay Karayolları Misafirhanesini google.com Antakya Karayolları Misafirhanesi diyerekte aratarak bulabilirsiniz. Aşağıda hem konumuna, hem resimlerine, hem adresine, hem telefon numarasına ve kullanıcı yorumlarına yer verdik.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0326 221 07 04 —- 0326 221 11 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi

Hatay Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Hatay Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kavaslı Mahallesi, Atatürk Caddesi Odabaşı Antakya – Hatay adresinde yer almaktadır.

Hatay Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Hatay Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Hatay Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Gerçekten çok güzel bir misafirhane. 4 kişi 17 Kasım 2022 tarihinde 2 oda da konakladık.Fiyatı kişi başı 80 liraydı. Kahvaltı yoktu.Yolunuz Hatay’a düşerse kesinlikle burada kalmalısınız.
Çok beğenerek konakladık. Tertemiz, yeni bir tesis. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Fiyatlar çok uygun. Hatay’da konaklamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
İstanbul’dan geldik iki günlüğüne misafir kaldık bu kadar temiz bu kadar güzel hijyenik bir misafirhane Antakya’da yok yani ve Uğur Bey’in bu denli ilgisi hizmeti için çok çok teşekkür ederim tekrar gelsem sırf Uğur Bey’in verdiği hizmete müteşekkir olmak için burada konaklamak isterim teşekkürler iyi çalışmalar
Tesis çok temiz ve ferahtı. Odada saç kurutma makinesi bile vardı. Ortak mutfağı kullandık. Ender Bey’e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Sabiha-Perihan
Çok rahat bir gün geçirdik. Odalar yeni, eşyalar yeni. Havlular yumuşacıktı. Antakya’ ya bir kez daha gelirsem tekrar burada kalırım.
Şimdiye kadar gittiğim en iyi misafirhane idi. Yeni, ferah ve temiz odalar.Tek eksik kahvaltı olmamasi o da olursa süper olur. Teşekkürler

Hatay Karayolları Misafirhanesi

Hatay Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Hatay Misafirhaneleri, Hatay Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Hatay Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Hatay Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Depremin 2. Gunu ordaydim Allah hespinin yar ve yardimcisi olsun elimden ne geldiyse karinca kararinca yapmaya çalıştım

  Yanıtla

Yorum yapın