Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Mardin Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Mardin Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Mardin ilinin Artuklu merkez ilçesinde bulunan Mardin Polis Evi 1 adet vip oda, 3 adet suit, 3 adet suit, 11 adet double,   20 adet paylaşımlı oda olmak üzere toplam 34 oda ile hizmet vermektedir. Mardin şehrinin tam göbeğinde yer alan  şehrin kadim güzelliklerini görebileceğiniz tam merkezi bir konum ile hizmet vermektedir.

Mardin Polis Evi Konaklama hizmetinin yanında, restoran, lokal, pastane, spor salonu, erkek kuaförü, terzi, halı saha, yüzme havuzu, çok amaçlı salon ile hizmet vermektedir. Mardin Polisevi şehrin uğrak mekanlarından biri olmakla birlikte uygun fiyatı ile kendisine hayran bırakmaktadır. Dışardaki fiyatlardan neredeyse yüzde 60- 70 aralığında daha uygun fiyatları ile tüm memurların sıklıkla tercih ettiği misafirhanelerden olmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Mardin Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Mardin Polis Evi Fiyatları , Mardin Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Mardin’de Gezilecek Yerler;

 1. Mardin Kalesi
 2. Deyrulzafaran Manastırı
 3. Kasımiye Medresesi
 4. Mardin Müzesi
 5. Zinciriye Medresesi
 6. Sabancı Kent Müzesi
 7. Mor Behnam Kilisesi
 8. Şehidiye Camii
 9. Mardin Evleri

Mardin Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Mardin Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Mardin Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Mardin Polis Evi Telefonu 0482 212 98 72 Gsm: 0505 318 47 15 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mardin Polis Evi Adresi

Mardin Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Mardin Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Mardin Polis Evi Adresi Yenişehir Mah. Kızıltepe Kavşağı  Artuklu –  Mardin adresinde yer almaktadır.

Mardin Polis Evi Konumu Nerede

Mardin Polisevi Yorumları

Doğu gezim sırasında eşimle birlikte Urfa’da ve Mardin’de polis evinde kaldık. Mardin polis evinin girişini biraz zor bulduk, gidince ne demek istediğimi anlayacaksınız 🙂 ancak ben hizmetten çok memnun kaldım. Gerçekten fiyat performans hizmeti. Odalar çok temiz, mekan güvenli ve çalışanlar çok yardım severdi. Tekrar mardine gidecek olsam mutlaka tercih ederim.
Şehir merkezi konumu, ulaşılabilir, yeşillik ler içinde, bahçesi ferah, her dem taze çay ve kahve keyfi müthişti.aksam yemeği fiyat performans olarak çok iyi, odaları temiz, yatak ve örtüleri, havluları tertemiz, klima si buzdolabı ve mobilyası pırıl pırıl.Resepsiyon karşılama sıcak ve guleryuzlu.
Çok güzel bir yer personel çok güzel karşıladı ilgilendiler fiyat olarak zaten uygunluğunu anlatmaya gerek yok dışarının onda biri.
Memnun kaldık. Odaları gayet güzel. Bahçesini de beğendik. Navigasyon bizi biraz uğraştırdı. Işıklardan sağa dönerseniz polisevi tabelasını takip etmeniz gerekiyor.
Mardin’de keyifle konakladığım Polisevi personeline teşekkür ederim. Konumu ve konaklama koşulları oldukça iyi. Fiyat kalite dengesi açısından oldukça başarılı buldum.

Mardin Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Mardin Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Mardin Polis Evi Fiyatları, Mardin Misafirhaneleri, Mardin Polis Evi Telefonu, Mardin Polis Evi Ücretleri, Mardin Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın