Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Arsuz Hatay Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Hatay Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Hatay Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Hatay Maliye Misafirhanesi hakkında, Hatay Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Hatay ilinin Arsuz ilçesinde faaliyet gösteren Arsuz Maliye Misafirhanesi Dinlenme Tesisleri güzel bir dinleme tesisi olmakla birlikte 26 oda 126 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Aktif olarak denize sıfır bir kofumda yer alması güzel bir olayının olması ve odalarının içerisinde buzdolabı, televizyon olması sebebiyle her ihtiyacınıza oldukça güzel bir seçenek olarak Arsuz Maliye Misafirhanesi sunulmaktadır.

Arsuz Hatay Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Hatay Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0326 643 36 36 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hatay Maliye Misafirhanesi Adresi

Hatay Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Hatay Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Uluçınar Mahallesi, İskender Sayek Caddesi, No:46 Arsuz – Hatay adresinde yer almaktadır.

Hatay Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriHatay Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Arsuz Hatay Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Arsuz Hatay Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Hatay Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Etrafı güvenli denize sıfır temiz.
Denize sıfır ve halka açık bir kamu alani
Tatil için ideal yer

Hatay Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Hatay Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Hatay Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Hatay Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Hatay Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir