Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Amasya Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Amasya Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Amasya ilinin tam merkezinde bulunan ve popülerliği ile herkesin aklında kalan Polis Evlerinden biri olan Amasya Polis Evi uygun fiyatları ve sunduğu hizmet kalitesi ile kendine hayran bırakan misafirhanelerden biri olmaktadır.

Amasya Polisevi birbirinden lezzetli yemeklere ev sahipliği yapmaktadır. Akıllardan asla silinmeyecek güzellikte bir sabah kahvaltısı sayesinde güne 1-0 önde başlamanıza imkan sunmaktadır.

Amasya şehrinin simgelerinden biri olan Yeşlırmak Nehrinin hemen yanında bulunana Amasya Polisevi, Yeşilırmak Nehrinin güzelliklerini görmenize imkan sunmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Amasya Polisevinde konaklamak isteyenler için, Amasya Polisevi Fiyatları , Amasya Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Amasya Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Amasya Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Amasya Polisevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Amasya Polisevi Telefonu 0358 218 10 73 veya 0505 318 05 20 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Amasya Polisevi Adresi

Amasya Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Amasya Polisevinde konaklamak isteyenler için; Amasya Polisevi Adresi Nergis Mah. No: 1 Hükümet Konağı yanı Merkez – Amasya adresinde yer almaktadır.

Amasya Polisevi Konumu Nerede

Amasya Polisevi Konaklama Yorumları

Biz 3 çocukla gittik. 4 yataklı bir odada kaldık. Odamızın çarşafları yatakları yastıkları çok çok temizdi. 2022 yılında 380e tuttuk odayı. Tv mevcut ve tüm kanallar var. Yemeklerimizi orada yedik kişi başı 38 TL. Tabildot şeklindeydi. Kahvaltı da her malzeme başı 3 tl ödedik. Çok çok uygun dışarıya göre. Minicik bir kantin mevcut. Abiler çok ilgiliydi sağolsunlar. Konumu harika. Otopark sıkıntısı var.
nezih sakin temiz odaları güler yüzlü sıcak bir ortam
Şehir merkezinde, uygun fiyatlı, güzel manzaralı sakin bir yer, odalardan memnun kaldık teşekkürler
Şehir merkezinde olması iyiydi Park sorunu vardı oda muhtemelen yol çalışmasından dolayıdır diye düşünüyorum. Konaklama muhteşem di Kahvaltı da ücretsiz olaydı iyiydi ama fiyatları çok makuldu bundan sonra yolculuğa çıktığımda konaklama için ilk tercihim polis evleri olacak 🤗
Şehrin tam merkezinde denilebilir. Amasya’da ki gezinizi yaya olarak tamamlamak istiyorsanız kalınacak güzel bir misafirhane. Biz 2021 Ağustos ayında kişi başı 50 TL ye kaldık.
Odalar temiz ve çalışanlar güler yüzlü. Aracımızı polisevine ait otopark a park ettim . Şehrin merkezinde olduğu için heryere yürüme gittik . Yemeklerini bilmiyorum ancak ailecek kalınabilecek güvenli ve temiz bir yer . Tavsiye edilir

Amasya Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Amasya Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasya Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Amasya Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasya Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasya Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasya Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri Amasya Polisevi Sosyal Tesisleri Resimleri

Amasya Polisevi Fiyatları, Amasya Misafirhaneleri, Amasya Polisevi Telefonu, Amasya Polisevi Ücretleri, Amasya Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın