Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Iğdır Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Iğdır Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Iğdır Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Iğdır DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Iğdır Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Iğdır şehri Merkezinde yer alan Iğdır Şehir Bülent Aydın havalimanı Misafirhanesi oldukça güzel ve aynı zamanda uygun fiyatıylada kendine hayran bırakan misafirhanelerden biri olmaktadır.

Iğdır Havalimanı Misafirhanesi deneyimli personellerinin yanında profesyonel ekip anlayışıyla hizmet vererek rahat etmeniz için elinden geleni yapan bir misafirhane olmaktadır. Hem fiyat olarak hem hizmet olarak değerli bir misafirhane olmaktadır.

Iğdır Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Iğdır Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0476 278 60 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Iğdır Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Iğdır Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Küllük Köyü Mevki Merkez – IĞDIR adresinde yer almaktadır.

Iğdır Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiIğdır Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Iğdır Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Iğdır Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Iğdır Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Havalimanı müdürü yönetiminde yürütülen işletmesel faaliyetler yolcu kolaylığı açısından sorunsuz yürütülüyor, çalışan tüm personel güler yüzle ve özveriyle çalışıyor
Küçük ama ihtiyacı karşılayan bir tesis. Yabancı yolcusu oldukça çok.
Türkiye’nin görüp görebildiğim en yolcu dostu kompakt herşeyin olduğu havalimanı! İçindeki Cafe bölümü lezzetli menüsü ve yolcu dostu fiyatları var!
Çok Beğendim emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Iğdır Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Iğdır Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Iğdır Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Iğdır Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Iğdır Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir