Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Van Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Van Karayolları Misafirhanesi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Van Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Van Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Van Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Van ilinin Edremit ilçesinde Van GÖlü kenarında yer alan ve Karayolları 11 Bölge Müdürlüğüne bağlı Van Karayolları Misafirhanesi oldukça güzel bir konumda konumlandırılmış bir misafirhane olmaktadır.

Van Gölü kenarında yer alması sebebiyle hem Güneşin doğuşunu hemde batışını mükemmel bir şekilde görmenize olanak sağlarken aynı zamanda, Van gölünün muhteşem atmosferinide yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Van gölü kenarında yer alan Van Karayolları Misafirhanesi Van ili merkezine 25km ve Edremit ilçesine 8 km mesafede yer almaktadır.

Personellerinin ilgi ve alakasının yanında 5 yıldızlı otelleri aratmayacak güzellikte dizayn edilmiş odaları, yemekhanesi, restoranı ile güzel bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Van Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Van Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Van Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0432 485 10 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Van Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Van Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Akköprü Mahallesi, Şantiye Yolu Sokağı, No:8 Edremit – Van adresinde yer almaktadır.

Van Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Van Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Van Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Geçtiğimiz mayısta konakladım karayolları misafirhanesinde. Edremitte Van gölüne nâzır gün batımı, gün doğumu allah ne verdiyse nirvanada yaşıyorsunuz. Çok beğendim. Bir çok yakınıma da tavsiye ettim. Fakat o kadar çok talep varki doluluktan konaklama fırsatı bulamıyorlar. Dolayısıyla bizde konaklayamadık Van’a bu ziyaretimizde 🤭 Türkiyenin dört bir yanında karayolları misafirhanlerinde kaldım fakat Van bir efsane 👍👍🤟🤟😎
Çok güzel 5 yıldızlı otellerden daha güzel. Akşam gün batımını görmelisin. Van gölüne bakan taraftan oda isterseniz memnun kalırsınız
Şehir merkezine 20- 25 km uzaklıkta.gölün kenarında kurulmuş.güzel bir yer. Ayrıca Edremit’te 6-7 km mesafededir.
Konaklama için temiz ve nezihl bir yer. Yetkililere tşk ediyoruz
Çok güzel bir tesis.. yemekler çok güzel. Yemekhane çalışanlarına ilgilerinden ötürü teşekkür ederiz ..
Bu manzarada ve kaliteli konforlu huzurlu bir yerde uyanmak isterseniz kesinlikle tercih etmelisiniz. İçerisinde restoran çok uygun 2021 çorba içecek ana yemek küçük su 25 TL Kamu personeli konaklama 2021 yılında 55 Tl sivil 100 TL.
Misafirhanesinde konakladık güzel ve temizdi. Tşkler

Van Karayolları Misafirhanesi

Van Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Van Misafirhaneleri, Van Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Van Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın