Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Manisa Polis Evi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları

Manisa ilinin merkez ilçesinde bulunan Manisa Polis Evi 5 yıldızlı otel konforunda güzergah üstünde bulunan bir misafirhane olmaktadır. Manisa Polis Evi toplamda 42 oda ve 78 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, kafeterya, restoran, bayan kuaförü, spor salonu, mescit ve otopark ile hizmet vermektedir.

Manisa Polis Evi kafeteryası ile kendisine hayran bırakmakta olup, sabah kahvaltısı, hamburger, tost, ızgara çeşitleri ile hizmet vermekte, aynı zaman çok amaçlı salonunda hafta içi ve haftasonunda düğün nişan sünnet gibi organizasyonlar yapılması için tahsis edilmiştir.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Manisa Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Manisa Polis Evi Fiyatları , Manisa Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Manisa’da Gezilecek Yerler;

 1. Sardes Antik Kenti
 2. Spil Dağı Milli Parkı
 3. Manisa Kalesi
 4. Muradiye Camii
 5. Aigai Antik Kenti
 6. Şehzadeler Müzesi
 7. Manisa Kent Ormanı
 8. Yunus Emre Türbesi
 9. Kula Peribacaları

Manisa Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Manisa Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Manisa Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Manisa Polis Evi Telefonu 0236 250 03 55 – 0505 318 45 05 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Manisa Polis Evi Adresi

Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama YorumlarıEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Manisa Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Manisa Polis Evi Adresi Akmescit Mahallesi Mimarsinan Bulvarı No:161/A Yunusemre/MANİSA adresinde yer almaktadır.

Manisa Polis Evi Konumu Nerede

Manisa Polisevi Yorumları

29/01/2023 tarihinde bir gece konakladım gerek resepsiyonda gerekse kafeteryada görevli arkadaşlar güler yüzlü görevlerini ifa ediyorlar Polisevi’ ne ulaşım konumu çok iyi sakin oda düzeni de gayette güzeldi.
Gerçekten herşey çok iyi,en önemlisi temiz ve mis gibi kokuyor yemekleri on numara…
Temiz, güvenilir sessiz ve ekonomik gayet memnun kaldık keşke bir kaç günlük daha yer olsaydı.
Güzel ve sevimli bir yer. Resmi bir yer olmasına rağmen şehirde ki bir çok oteller ile yarışabilir. Personelin samimi davranışları ayrıca övgüye değer.
Yer çok güzel temizlik açısından mükemmel ve çok ilgililer herşey için çok teşekkürler
Önemli olan binalar değil. Binalar tuğladan demirden çimentodan oluşur. Özellikle resepsiyondaki arkadaşlar bizimle sanki gurbetten akrabası gelmişte evinde ağırlarmış gibi davrandılar. Önce arkadaşlara sonra yönetime teşekkür ederiz. Çok zor verdiğim 5 yıldızı canı gönülden veriyorum.

Manisa Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları

Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları

Manisa Polis Evi Fiyatları, Manisa Misafirhaneleri, Manisa Polis Evi Telefonu, Manisa Polis Evi Ücretleri, Manisa Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın