Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Koru Tesisleri Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Trabzon ilinin il merkezinde yer alan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde 2 farklı lokasyonda hizmet vermekte olup Sahil Tesisleri ve Koru Tesisleri olmak üzere hizmet vermektedir. Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi olarak şehirde oldukça yüksek şekilde beğenilmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Sahil Tesisleri tatil köyü görünümlü bir tesis olmakla birlikte yeşillikler ve deniz ile iç içe bir atmosferde hizmet vermektedir. Toplamda 35 oda ve 75 yatak kapasitesi ile kendine has odaları ile hayranlık uyandırmaktadır.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Koru Tesisleri şık ve modern bir şekilde dekore edilmiş odaları sayesinde kendinizi evinizde hissetmenize olanak sağlamaktadır. 10 Adet suit odası, 4 adet aile odası, 25 adet double odası, 58 adet iki ayrı yataklı odası, 12 adet üç yataklı odası ve 1 adet engelli odası ile toplamda 110 adet oda ile hizmet vermektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi kendisine has ve uygun fiyatı sayesinde her zaman tercih edilen yoğun bir ilgiye sahip misafirhanelerden olmaktadır. Şehir gezilerine, tatil planlarına ve iş gezilerinde genellikle tercih edilmekte olup, rezervasyon yapılarak gelinmesi mağduriyet yaşamamsı adına önem arz etmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Karadeniz Teknik Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :

Sahil Tesisleri: 0462377 49 00 – 0533147 47 14
Koru Tesisleri: 0462328 08 15 – 0462 377 35 47 – 0530 235 95 22

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi :

Sahil Tesisleri: Üniversite, Ahmet Suat Özyazıcı Cd. No:23, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon
Koru Tesisleri: Üniversite, Milli Egemenlik Cd. No:23, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Sahil Tesisleri Konumu

Koru Tesisleri Konumu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Sahil Tesisleri Yorumları

Şehrin keşmekeşinden kaçmak isterseniz gelinecek tek yer bence.Odalar temiz,ferah personeli güler yüzlü.
Akşam manzarası çok güzel. Ah bide sahilinde denize girilebilse harika olurdu. Denize alternatif bir tarafında kaplı yüzme havuzu diğer tarafında açık yüzme havuzu var. Deniz manzaralı odalarda konaklayabilirsiniz. Üniversite imkanları aynı zamanda hizmetinizde. Organizasyonlar için de çok geniş bir alanı mevcut. Restoran ve kafeteryası var. İki kat bu tür organizasyonlara ayrılmış.
Deniz kenarında güzel bir tesis. Dinlenmek, güzel bir kahvaltı yapmak ve deniz havası almak için çoluk çocuk gelinebilecek bir mekan. Havalimanından hemen yanında olması nedeniyle zaman zaman iniş kalışlardan kaynaklı uçak sesi duyabiliyorsunuz.
Her mevsim her havada başka bir manzara sunan doğası ve denizi ile bambaşka bir mekan. Ayrıca hem otel hem restaurant kısmı da bu güzel ortamdan nasibini almış😊. Modern mimarisi ile yeni yapılan açık alanda bulunan mescit de bu mekana oldukça yakışmış. …

Koru Tesisleri Yorumları

Karadeniz gezimizde 1 gece konakladik. 5 yıldız konforunda harika bir yer. Temizlik on numara. Kahvaltıları açık büfe ve sicak-soğuk çeşit çok fazla. Yemekhane görevlisi Yasemen Hanım’ın güler yuzune de değinmeden geçmek istemiyorum. Hakeza garsonlar da çok ilgiliydi. 5 üzerinden 10 puan ☺️
Hava alanı ve şehir merkezine yakın, deniz manzarali, tertemiz, bakımlı, odaları geniş bir otel. Lüks kategorisinde bir otel degil. Kahvaltısı çeşitli ve yeterli. Kampüsün içinde geniş bir bahcesi bulunmakta. Çalisanlar kibar. Fiyatlar makul. Trabzonu gezmeye gidenlere öneririm.
gercekten harıka temiz ve guvenli bir otel.iki gece kaldık acık büfe kahvaltısı, mekanın havadar ve her yerinin tertemiz olması insana kendini iyi hissettiriyor. personeller cok ilgili, trabzonda konaklamak isteyenler baska hicbir yer aramayın.herkese çok tesekkürler.
Öncelikle Trabzonda konaklayacağınız en mantıklı yer burası çünkü havalimanının dibinde ve merkeze arabayla 5 dk da gidiliyor, ayrıca tesisin içi gerçekten çok iyi hissettiriyor sakin, güvenli ve tam kafa dinlemelik.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Karadeniz Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Sahil Tesisi Resimleri

Koru Tesisi Resimleri

 

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın