Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Trabzon Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Trabzon Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Trabzon Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Trabzon Maliye Misafirhanesi hakkında, Trabzon Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Trabzonda iki farklı lokasyonda hizmet veren Maliye misafirhanesi Ortahisar Maliye Dinlenme Tesisleri ve Yıldızlı Maliye Dinlenme Tesisleri olmak üzere iki farklı lokasyonda birinde 6 oda 12 yatak ve 5 oda 10 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Birbirinden güzel olmasının yanında güzel ve etkili bir dinlenme tesisi olmaktadır. Ailenizle birlikte gelerek güzel bir mangal yapmanıza, piknik yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Trabzon Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Trabzon Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Yıldızlı Eğitim Tesisi Telefon Numarası 0462 248 77 21 ve Ortahisar Eğitim Tesisi Telefon Numarası 0533 358 74 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Trabzon Maliye Misafirhanesi Adresi

Trabzon Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Trabzon Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yıldızlı Eğitim Tesisi Adresi: Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü Alt Sahil Kısmı Yıldızlı – Trabzon ve Ortahisar Eğitim Tesisi Adres: Fatih Mahallesi, Maliye Lobmanı B1 B2 Ortahisar – Trabzon  adresinde yer almaktadır.

Trabzon Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTrabzon Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Trabzon Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Trabzon Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Trabzon Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Hemen deniz kenarında masalarla donatılmış bir dinlenme tesisi. Kendi etinizi getirip pişirebiliyorsunuz. İçecekler müesseseden veriliyor yani içecek getirmemeniz gerek izin verilmiyor. Üstü örtülü ve açık masalar tam kumsalın kenarında hizmete sunuluyor. Büyük bir dış orta lavabo, mescit,wc aynı hizmet alanının içerisinde. Bazı zamanlarda nikah törenleri gibi işlere de destek veriyor. Genel olarak beğendim. Mangal için ayırdıkları alan kapalı,tertemiz, gerekli mangal malzemelerinin hepsi var. Mangalı kullanmanın ve içeceklerin parasını ödüyorsunuz sadece o da cep yakan ücretlere tekabül etmiyor zaten. Dinlenmek,güzel vakit geçirmek için ya da gelen misafirlerinizi farklı bir yerde ağırlamak isterseniz tercih etmenizi öneririm.
Anayol kenari sahilde ulasimini kolay herkese acik güzel bir tesis ,cay çerez mesrubat alınabilecek büfesi var bunlari kendiniz götürmeyin, kendinizin götürdüğü et kofte vb. Malzemeleri pisirebileceginiz mangal hizmeti var lavabo mescid imkani var plaj sadece gezinti için müsait denize girilmiyor personel iyi yardimci olmaya çalışıyor fiyatlar makul
Temizlik 10 numara manzara ya diyecek söz yok Allah devletimize zeval vermesin herşey çok güzeldi 👌
Piknik yapmak için ideal bir yer. Siz yalnızca yiyecek ve içecek malzemenizi getirin. Diğerlerini buradan kiralayın. Manzarası güzel. Deniz ve dağ manzarası iç içe.

Denizin dalgalarının sesiyle uyumak harikaydı. Odalarda klima var , ama gerek de olmuyor.

Trabzon Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Trabzon Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Trabzon Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Trabzon Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Trabzon Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir