Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Trabzon Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Trabzon Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Trabzon ilinin merkez ilçesi olan Ortahisar ilçesinde faaliyet gösteren Trabzon Polisevi toplamda 28 oda 60 yatak ile hizmet vermektedir. Otel bölümü dört kattan oluşmakta olup dört adet üç kişilik oda 20 adet aile odası dört adet suit oda bulunmaktadır.

Trabzon Polisevi lüks bir şekilde dizayn edilmiş olup, restoran kafeterya yok ay gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Trabzon Polisevi kendine has güzellikleri, yemekleri ve profesyonel personel kadrosu ile beş yıldızlı otellere taş çıkaracak cinsten bir misafirhane olmaktadır. Trabzon şehrinde konaklamak isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği tesislerden biri olan Trabzon Polisevi uygun fiyatı sebebi ile herkesimden insanaların tercihi olmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Trabzon Polisevi Fiyatları , Trabzon Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Trabzon Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Sümela Manastırı
 2. Atatürk Köşkü
 3. Ayasofya Müzesi
 4. Zağnos Vadisi
 5. Altındere Vadisi Milli Parkı
 6. Gülbahar Hatun Camii

Trabzon Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Trabzon Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Trabzon Polis Evi Telefonu 0462-334 46 29-30 / CEP: 505 318 61 47 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Trabzon Polisevi Adresi

Trabzon Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Trabzon Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Trabzon Polis Evi Adresi Pelitli Mah. Yunus Emre 1 Nolu Sok. No:1A Ortahisar – TRABZON adresinde yer almaktadır.

Trabzon Polis Evi Konumu Nerede

Trabzon Polisevi Yorumları

Fiyat ve hizmet değerlendirmesi yapıldığında şehirde en iyi hizmet veren misafirhane olarak değerlendirilmesi gerekir. Öğretmenevi otomatik olarak 2 katı ücret istiyor bildiğim kadarıyla. Sabah öğlen ve akşam olmak üzere 3 öğün yemek çıkıyor. Spor salonu var. Düğün ve organizasyonlar için hem açık hem kapalı alanları mevcut. Ailenizle veya günübirlik etkinliklerinizde konaklama alternatiflerinizin başında olmalı. Ayrıca il dışından gelenler için havalimanı ve otogara çok yakın konumda. 👍
Polis evi diye gittim meğerse 5 yıldızlı hotelmis… Gerçekten yenilenen yuzu ile polis evi değil hizmet te kusursuz tertemiz odalar ve kesinlikle sıcak bir oda fiyat bakımından çok uygun ama emniyet mensubu değilseniz bu güzelliklerden faydalanamiyorsunuz
Birçok ilde polisevine misafir oldum. Trabzon polisevi kaldığım en temiziydi. Daha önce kaldıklarımda iyiydi ama burası yazın tatil için Antalya’da gittiğimiz 5 yıldızlı hotelden de temiz ve konforluydu.
Bingöl’den balayimiz için tatile çıktık ve Trabzon polisevinde kaldık odalar bir otel edesinda oldukça kaliteli ve konforlu .Trabzon’a yolu düşen herkese tavsiye ederim .guleryuzlu personeli herşeyiyle mükemmeldi
Resepsiyondaki guler yuzlu arkadas sizi karsiliyor odalari tertemiz ferah cok guzel cok begendik

Trabzon Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Trabzon Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Trabzon Polisevi Fiyatları, Trabzon Misafirhaneleri, Trabzon Polis Evi Telefonu, Trabzon Polis Evi Ücretleri, Trabzon Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın