Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kocaeli İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

kocaeli izmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Kocaelinin İzmit merkez ilçesinde bulunan İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adı İzmit Orman İşletme Misafirhanesi olarakta bilinmektedir.

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi oldukça güzel hem merkezi bir konumda hemde doğa ile iç içe bir konumda yer almaktadır. İlgili ve kendisine hayran bırakan çalışanları sayesinde her probleminize çözüm sunan bir yapıda bulunmaktadır.

Kocaeli Orman İşletme Misafirhanesi hem tatil planlarınızda hem iş seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz bir işletme olmakla birlikte Kocaeli’ye gelenlerin en başta Kuru Helva, Ebegümeci Yemeği, Höşmerim, tavuklu keşkek, kabaklı kavurma, nazlı tatlısı tatmaları gereken en önemli yemekler arasında yer almaktadır.

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi rezervasyon işlemi ile konaklamanıza olanak sağlarken aynı zamanda mağdur olmanızıda engellemektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, İzmit Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, İzmit Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İzmit Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0262 312 1117 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Ovacık Mahallesi, Hasat Sokak No:4 Başiskele – Kocaeli adresinde yer almaktadır.

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Tertemiz sessiz sakin yeşilliklerin içinde nezih bir yer. Resepsiyondaki Ali Bey çok yardımcı ve babacan bir insan. Fiyatlar kamu personeli için oldukça uygun.
Temiz ve rahat yatakları var. Sessiz sakin bir konumda sabah güzel bir şekilde uyanmış oluyorsunuz. Kocaelinde konaklayacak yere ihtiyacınız varsa listenize gönül rahatlığı ile ekleyebilirsiniz. Yer bulma konusunda biraz sıkıntı yaşanılabilir. Önceden arayıp yer olup olmadığı teyit ettirilip ayirtilmali kesinlikle.
Temiz ve oldukca uygun bir yer. Bu zamanda bu fiyata boyle bir yer bulunmaz. Konumu da oldukca iyi.
Güler yüzlü personel. Odalar temiz ve aile ortamı bekleyenler için uygundur. Sosyal imkanları oldukça iyi. Tenis kortu, basket, voleybol, futbol sahaları mevcut. Kır düğünleri için ideal. Kantin kafeteryası var. Özellikle çalışanlardan Rahmi ve Erkan Yel Bey’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

kocaeli izmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kocaeli izmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kocaeli izmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
kocaeli izmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kocaeli izmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, İzmit Misafirhaneleri, İzmit Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, İzmit Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, İzmit Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın