Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Kocaeli Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Kocaeli Maliye Misafirhanesi hakkında, Kocaeli Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kocaeli ilinin Kandıra ilçesinde faaliyet gösteren hem denizi ile hemde mükemmel bir hizmet anlayışıyla hizmet veren Kocaeli Maliye Misafirhanesi yada diğer adıyla Kocaeli Defterdarlık Misafirhanesi 14 oda ve 42 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Kocaeli Maliye Misafirhanesi geniş odaları, konumu, ve marketlere, anayollara ulaşımı ile oldukça güzel bir mevkide konuşlandırılmış bir dinlenme tesisi olmaktadır.

Kocaeli Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Kocaeli Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0262 317 20 22 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Maliye Misafirhanesi Adresi

Kocaeli Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Kocaeli Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kurtyeri Mahallesi, Kumcağız Mevkii Kandıra – Kocaeli adresinde yer almaktadır.

Kocaeli Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriKocaeli Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kocaeli Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Kocaeli Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

güzel bir deneyim yaşadık çok ama çok memnun kaldım
denize sıfır bir misafirhane oldukça güzeldir denizi de çok güzeldi

Kocaeli Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Kocaeli Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Kocaeli Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Kocaeli Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Kocaeli Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.