Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kocaeli Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kocaeli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Kocaelinin İzmit ilçesinde bulunan Kocaeli Polis Evi diğer adı İzmit Polis Evi olarak geçmektedir. Kocaeli Polisevi olarak konaklama hizmeti sunulmamakta olup sadece, restoran ve kafeterya hizmeti verilmektedir.

Geniş ve temiz bir otel konseptinde hizmet sunan, hem alakart hemde tabldot yemekleri ile lezzetli ve uygun fiyatlı bir yemek deneyimi sunmaktadır.

Kocaeli Polis Sosyal Tesisleri Otel konseptinde sunulan yemeklerinin yanında hizmet ve temizlik ile keyifli vakitler geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kocaeli Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Kocaeli Polis Evi Fiyatları , Kocaeli Polisevi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Not: Konaklama Hizmeti Bulunmamaktadır.

Kocaeli Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. İzmit Saat Kulesi
 2. Kartepe Kayak Merkezi
 3. Hereke İpek Dokuma Fabrikası
 4. Seka Kağıt Müzesi
 5. Kocaeli Bilim Merkezi
 6. Sapanca Gölü
 7. Gebze Osman Hamdi Bey Müzesi
 8. Darıca Hayvanat Bahçesi
 9. Karamürsel Kavak Deresi
 10. Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi

Kocaeli Polis Evi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kocaeli Polisevi Telefon Numarası İletişim

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kocaeli Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kocaeli Polis Evi Telefonu 0505 318 41 60          0262 321 48 80           0 262 315 73 77 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Polis Evi Adresi

Kocaeli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim AdresiEmniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Kocaeli Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Kocaeli Polis Evi Adresi 0,Karabaş Mahallesi Belde Sokak No:3 İzmit – Kocaeli adresinde yer almaktadır.

Kocaeli Polis Evi Konumu Nerede

Kocaeli Polis Evi Konaklama Yorumları

Bir çok sosyal tesiste konakladım yemek yedim en iyiler arasında diyebilirim ortam çok şık yemekleri de çok güzel fiyatına gelirsek bedavadan biraz pahalı aşırı uygun yani sanmıyorum bu şekilde devam etsin güncellenmeden mutlaka gelmelisiniz
Sosyal Tesis giriş hakkınız varsa, kesinlikle tavsiye ederim. 5 yıldızlı otel konseptinde, harika yemekler ve nitelikli servis. Fiyatların uygunluğu da cabası…
Yıllardır sürekli gittiğimiz bir tesistir.t Temizlik konusunda aşırı dikkatliler.Etleri güvenilir.Fiyatlar çok hesaplı ,inşallah böyle de kalır.Özel günlerde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz
Çok güzel ve temiz bir mekan, güleryüzlü personeli var, yemekleri lezzetli fiyatlarıda çok uygun, kesinlikle tavsiye ederim.
Tertip, düzen, temizlik, ilgi çok başarılı. Yemeklerinden de her seferinde memnun kalıyorum.

Kocaeli Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi

Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polis Evi Resimleri adresi telefonu polisevi Kocaeli Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Kocaeli Polis Evi Fiyatları, Kocaeli Misafirhaneleri, Kocaeli Polis Evi Telefonu, Kocaeli Polis Evi Ücretleri, Kocaeli Polis Evi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın