Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Rize Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Rize Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Rize Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
4.9/5 - (7 votes)

Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğüne Bağlı 224. Şube Müdürlüğü Rize Dsi Misafirhanesi güzel bir konaklama ve Rize şehrini baştan aşağı dolaşmanız ve güzelliklerini görmenize olanak sağlayan bir misafirhane olmaktadır. Güzel ve profesyonel yapısının yanında ilgili ve güleryüzle personelleri ile konaklamanızda yardımcı olmaktadır.

Rize Dsi Misafirhanesi, uygun oda fiyatlarına sahip bir misafirhane olmaktadır. İster günübirlik yol güzergahında konaklamak için, istersede şehrin tüm güzelliklerini görmek amacıyla tail planlamarınızda tercih edeceğiniz bir misafirhane olmaktadır. Şehrin tüm güzelliklerini görebilmenize ve güzel bir deneyim yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Rize Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Zilkale
  • Rize Kalesi
  • Pokut Yaylası
  • Anzer Yaylası
  • Ayder Yaylası
  • Pileki Mağarası
  • Yedi Göller

Rize Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğüne Bağlı 224. Şube Müdürlüğü Rize Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0464 214 46 96 veya 0464 214 08 10  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Rize Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğüne Bağlı 224. Şube Müdürlüğü Rize Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak İslampaşa Mahallesi, Kurtuluş Sokak No:38 Merkez/Rize adresinde yer almaktadır.

Ortalama Rize Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Rize Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Rize Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriRize Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Rize Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Rize Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Rize Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Gayet temiz ve nezih bir yer.Mini soğutma dolabı da vardı.Malzemeler ve fiziki ortam yeni.Televizyon da vardı.Kahvaltıya ayrı ücret alıyorlar ama bence normal.Çok memnun kaldım
Devletimizin bize sağladığı imkanları bakımından gayet yeterli ve güzel olan bir mekan. Misafir evinde kaldığımda her şey gayet temiz hijyenik ve düzenliydi. Kahvaltıda gayet harikaydı. Çalışanlar yardımsever, güzelyüzlüydü.
Ortamı temiz ve düzenliydi, Aile ortamı sıcaklığı mevcut. Odanın manzarası çay bahçesine bakıyor. Fiyatına göre kalitesi gayet iyi. Kahvaltısı normal. Temizlik iyiydi. Personeller yardımcı oluyor her konuda.
Gayet temiz rahat bir yer resepsiyonda ki arkadaş güler yüzlü ve ilgili imkanları dogrultusunda gerçekten yardımcı oluyorlar ailecek memnun kaldık tesis sorumlusu ve resepsiyonda ki arkadaşa teşekkür ederiz
Tertemizdi. Kaldığım misafirhanelerin en temizi diyebilirim.Personel ilgili yardımcı oluyorlar minik şirin bir yer odamızın manzarası çay tarlasına bakıyordu =) önceden arayıp rezervasyon yaptırdık geleceğimiz gün bize dönüş yaptılar teyit ettiler yemek haneden sorumlu şirin bi abla bizimle ilgilendi
Aileniz ile güvenle kalabileceğiniz temiz ortam. Sessizlik ve yeşillik apayrı bir rahatlık
8 odali butik misafirhane. Sorumlu kişilerden biri olan Ahmet Bey çok yardımcı olan biri. Misafirhane tertemiz. Yemek servisi yok. Misafirler için 12 kg çamaşır makinesi mevcut. Bu imkan özellikle uzun tur yapanlar için ideal.
3gün kaldık. Çok temiz. Şehir merkezine bir minübüsle gidebiliyorsunuz. Ulaşımı rahat, personel gerekli yardım ve ilgiyi gösterdiler. Teşekkürler
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir