Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Şanlıurfa Polis Evi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Şanlıurfa Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Şanlıurfa ilinin merkez ilçesi olan haliliye ilçesinde bulunan Şanlıurfa Polisevi konum olarak oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Gaziantep yolu üzerinden gelenler, Mardin yolu üzerinden gelenler ve Diyarbakır yolu üzerinden gelenler için tam anlamıyla merkezi yol üstü bir konumda yer almaktadır. Bitişiğinde Şanlıurfa il emniyet müdürlüğü ve karşısında Şanlıurfa DSİ müdürlüğü yer almaktadır.

Şehirdeki bir çok restorandan ve otelden oldukça daha güzel olan ve kendisini kanıtlamış bir işletmedir. Şanlıurfa Polisevi lezzetli yemeklerin yer aldığı bir restorana da sahiptir. Şanlıurfa Polisevi aynı zamanda içerisinde kafeterya, spor salonu, çamaşırhane, dinlenme salonu, mescit ve otopark hizmeti de mevcuttur.

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Şanlıurfa Polis Evinde konaklamak isteyenler için, Şanlıurfa Polisevi Fiyatları , Şanlıurfa Polis Evi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Şanlıurfa Şehrinde Gezilecek Yerler;

 1. Balıklıgöl
 2. Göbeklitepe
 3. Karaali Kaplıcaları
 4. Urfa Kalesi
 5. Eyyüp Peygamber Sabır Mağarası
 6. Harran Kubbe Evleri
 7. Germüş Kilisesi

Şanlıurfa Polisevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Şanlıurfa Polisevi Telefon Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Şanlıurfa Polis Evinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Şanlıurfa Polis Evi Telefonu 0(414) 316 30 46-(0505) 318 63 12 – 0(414) 316 30 48  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Polisevi Adresi
Şanlıurfa Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan Şanlıurfa Polis Evinde konaklamak isteyenler için; Şanlıurfa Polis Evi Adresi Hamidiye Mahallesi, Emniyet Cad., 63300 Merkez – Haliliye  – Şanlıurfa adresinde yer almaktadır.

Şanlıurfa Polis Evi Konumu Nerede

Şanlıurfa Polisevi Yorumları

Odalar çok temiz otel 5* düzeyinde kamu personeli için çok uygun fiyat kahvaltı dahil değil ama resmen bedava dan bir tık pahalı
Gayet güzel ve nezih, yemekler uygun ve lezzetli zaten bu mumlektte lezzetsiz yemek yemek mümkün değil.personeller ilgili… Teşekkür ederim.
Gördüğüm en iyi polis evleri arasında ilk 3 te. Odalar temiz ve bakımlı, personeller ilgili. Merkeze yani balıklı göle biraz uzak.
Otopark sorunu haricinde herşey çok güzel otoparkı küçük otel olarak konumu merkeze gideceğiz gezegeniniz yerlere çok yakın sabah 8 9 gibi açık büfesi mevcut sürekli de yenileniyor hiç dışarıda yemek peşine dusmeyin bence temiz ferah ve rahat olacağınız bir yer 2 kere gittim 2 kere de polis evinde kaldım.
Konumu güzel şehrin merkezi denilebilir gerek şahsi aracınızla gerek toplu taşımayla istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz

Şanlıurfa Polisevi Resimleri Fotoğrafları

Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi

Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Resimleri adresi telefonu polis evi Şanlıurfa Polisevi Fiyatları Adresi Telefonu ve İletişim Adresi

Şanlıurfa Polisevi Fiyatları, Şanlıurfa Misafirhaneleri, Şanlıurfa Polis Evi Telefonu, Şanlıurfa Polis Evi Ücretleri, Şanlıurfa Polisevi Konaklama Yorumları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın