Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Konya Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Konya Merkezde yer alan Konya Karayolları Genel Müdürlüğü 3. Bölge Müdürlüğü Konya Karayolları Misafirhanesi konaklamak isteyenler için otel konforunda hazırlanmış ama pansiyon fiyatlarında konaklamanıza olanak sağlayan misafirhanelerden biri olmaktadır.

Konya Karayolları Misafirhanesi deneyimli personelleri sayesinde tatil planlarınızda, gezi planlarınızda, seyahat planlarınızda veya eğitim planlamalarınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biri olmaktadır. Uygun fiyatının yanında oldukça güzel ve yeni odaları sayesinde sunulan olanaklar ile evinizde hissedeceğiniz bir deneyim sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Konya Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Konya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Konya Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Konya Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Konya Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Konya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0332 224 27 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Konya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Konya Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Konya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Horozluhan Mahallesi, Ankara Caddesi, No:151 Selçuklu – Konya adresinde yer almaktadır.

Konya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konya Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Konya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

19 eylul de bir gece kaldık. Odalar çok temiz çok güzel, iki yataklı çift kişilik odada 2 berjer, bir sehpa, TV, mini dolap var. Kıble için seccadenin olduğu dolabın çekmecesi ne bakın orada işaretli. bahçesi bir harika yemekleri güzel çalışanları çok ilgili teşekkürler. Fiyatı da gayet uygun.
Oda ve dolap genis ve cok kullanışlı. Lavaboda paspas bile bulunuyor. Boşuna otellere gidip yüksek ücretler vermeyin. Cok çok ucuza kalabileceginiz nezih bir yer.
4 yıldızlı otel odasını aratmaz.Hijyenik ve düzenli. Restaurant kısmı temiz fakat yemek seçeneği az.kahvaltıları normal.
Fiyatı konforuna göre çok uygun,,, görevli bey çok kibardı. Keşke karayolları personeli olsam dediğim bir mekanda konakladık.
Hayatımda kaldığım en lüks kamu misafirhanesiydi. 5*’lı otel konforunda, fiyatı da çok çok uygun. Resepsiyondaki Hulusi Bey de çok yardımcı oldu. Konya’ya bir daha gelirsem mutlaka burada kalacağım. Her şey için teşekkürler.
İlk defa konya ya gelen birisi olarak, kaldıgım karayolları misafirhane olarak herşeyi ile çok güzel bir yerde özellikle resepsiyon da ilgilenen yaşar beye çok teşekkürler… En kısa zamanda tekrar konya geleceğim nasip olursa… 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

Konya Karayolları Misafirhanesi

Konya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Konya Misafirhaneleri, Konya Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Konya Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir