Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Konya Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Konya Karayolları Misafirhanesi

Konya Merkezde yer alan Konya Karayolları Genel Müdürlüğü 3. Bölge Müdürlüğü Konya Karayolları Misafirhanesi konaklamak isteyenler için otel konforunda hazırlanmış ama pansiyon fiyatlarında konaklamanıza olanak sağlayan misafirhanelerden biri olmaktadır.

Konya Karayolları Misafirhanesi deneyimli personelleri sayesinde tatil planlarınızda, gezi planlarınızda, seyahat planlarınızda veya eğitim planlamalarınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biri olmaktadır. Uygun fiyatının yanında oldukça güzel ve yeni odaları sayesinde sunulan olanaklar ile evinizde hissedeceğiniz bir deneyim sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Konya Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Konya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Konya Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Konya Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo

Konya Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Konya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0332 224 27 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Konya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Konya Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Konya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Horozluhan Mahallesi, Ankara Caddesi, No:151 Selçuklu – Konya adresinde yer almaktadır.

Konya Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Konya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

19 eylul de bir gece kaldık. Odalar çok temiz çok güzel, iki yataklı çift kişilik odada 2 berjer, bir sehpa, TV, mini dolap var. Kıble için seccadenin olduğu dolabın çekmecesi ne bakın orada işaretli. bahçesi bir harika yemekleri güzel çalışanları çok ilgili teşekkürler. Fiyatı da gayet uygun.
Oda ve dolap genis ve cok kullanışlı. Lavaboda paspas bile bulunuyor. Boşuna otellere gidip yüksek ücretler vermeyin. Cok çok ucuza kalabileceginiz nezih bir yer.
4 yıldızlı otel odasını aratmaz.Hijyenik ve düzenli. Restaurant kısmı temiz fakat yemek seçeneği az.kahvaltıları normal.
Fiyatı konforuna göre çok uygun,,, görevli bey çok kibardı. Keşke karayolları personeli olsam dediğim bir mekanda konakladık.
Hayatımda kaldığım en lüks kamu misafirhanesiydi. 5*’lı otel konforunda, fiyatı da çok çok uygun. Resepsiyondaki Hulusi Bey de çok yardımcı oldu. Konya’ya bir daha gelirsem mutlaka burada kalacağım. Her şey için teşekkürler.
İlk defa konya ya gelen birisi olarak, kaldıgım karayolları misafirhane olarak herşeyi ile çok güzel bir yerde özellikle resepsiyon da ilgilenen yaşar beye çok teşekkürler… En kısa zamanda tekrar konya geleceğim nasip olursa… 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

Konya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Konya Karayolları Misafirhanesi

Konya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Konya Misafirhaneleri, Konya Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Konya Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın